Svatba v Ostravě. Kde seženu kadeřnici a kytici?

Profilova fotka
Ahoj holky, potřebuji od vás radu, kam zajít se nechat učesat v Ostravě a nebo okolí. Máte některá nějaké zkušenosti??? Už se mi to blíží a jelikož žiju v jiném městě a svatbu budeme mít v Ov. tak nevím na koho se obrátit... Stejný problém mám i se svatební kyticí. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Marlernko...:) Já jdu ke kadeřnici moji kamarádky..:) byla sem se už u ní podívat, moc milá holka, ve věku kolem 30 let. Najdeš ji v areálu bývelé Delvity v Zábřehu. Jmenuje se Martina, a češe svatby hodně často. Na zkoušce sem ještě nebyla, mám svatbu až v září, takže je ještě čas.. ale udělala na mě dojem svýma zkušenostma, a hned mi řekla, jaký učes by mi slušel ..atd.. :) A kytici zkus v Hrabové, za Tescem.. jmenuje se to florplant a paní tam má malinké květinářství a váže krásné kytice za levnější peníze, než v obchodě. Zkus se zajít podívat, za to nic nedáš..:) Zatím ahoj..
Odpovědět
cau krupi :-D marlenka,me cese segra a kytku mam z Poruby,mam kytici ruzi,pak tri pro maminky z gerber a vyjde me to asi na 700kc,takze supr cena a delali tam uz segre a i sestrence a byli moc spokojene.Kdyz tak pisni do ip a dam kontakt
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj sim. kde se ještě nepotkáme..:) co kdyby sme udělaly nějaký sraz, jako mají některé ostatní holčiny.. ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
marlenka:ahoj já sem nechávám česat v salónu Eva ( u LASA ), konkrétně u Katky Veselé.Mrkni do alba co mi učesala a to mám krátké vlasy asi 6 cm pod uši.Češou tam nevěsty hodně moc. Tak zkus třeba jen zkoušku..... :-) Klidně se odkaž na nevěstu Pavlu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
marlenko: květinářství doporučuji Čermáka v MAriánských budeš max. spokojená jak s parcí tak s cenou. Co se týče kadeřnice česala mě kamarádka moc šikovná a má i dobré ceny, ale potom co jedna nevěsta se k ní nezachovala férově a vyštípala ji tak kontakt na ni už nedávám, doufám že to chápeš a nezlobíš se. Je to dobrá kamarádka a jak mi to nedávno líčila až jsem se styděla, že jsem ten kontakt dala, ale sama říkala, že pro něco to bylo dobré už bude česat jen stálé klientky :-) když tak mrkni do alba je tam fotka jak květin tak účesu.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,tak já se češu v salonu Hanka,v centru,nad t-mobile,je bomba,hlavně majitelka Hanka:-))a větinky budu mít z poruby,od bohemky ;-)
Odpovědět
ahoj, marlenko já doporučuji paní Pavlínku za salonu Tara v Ostravě, moje manželka taky přišla na tu paní docela náhodně (prohlížela si albíčka na serveru beremese), paní umí bezvadně poradit, manželka byla moc spokojena ;-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?