Menu Forum

Doporučíte vizážistku a kadeřnici na svatbu z okolí Prahy ? Svatba 13.7.2019

2. říj 2018  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
ivetahejmova
Registrovala se 30. července 2018 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Praha - východ.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
ivetahejmova
Registrovala se 30. července 2018 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Praha - východ.
  • Neví, kdy bude svatba
 Sháním doporučení na vizážistku/kadeřnici z okolí Prahy, Středočeského kraje. Svatba bude 13.7.2019. Hodně jsem tu slyšela chválu na paní Dufkovou a její práce se mi líbí, máte s ní zkušenosti? Děkuji mockrát emoticon
30. zář v 10:27  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
helca01 (42 r.)
Helena Burešová vizážistka
Helena Burešová PRO

Krása - make-up a účes - Region Praha
2
fotoportrét
fotoportrét
helca01 (42 r.)
Helena Burešová vizážistka
Helena Burešová PRO

2
 Hezky den Iveto, Vas termin mam volny a rada Vam nabidnu sve sluzby. Delam liceni i ucesy. Jezdim ke klientkam domu v den svatby i i na zkousku. Mrknete na moje stranky (na fcb mam hodne fotek) a kdyztak se ozvete emoticon Helena
30. zář v 19:57  •  helca02.wixsite.com/hburesova02  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mary19877
4
Registrovala se 12. listopadu 2017 na beremese.cz. Přidala 38 příspěvků, 2 alba a 12 inzerátů. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
mary19877
4
Registrovala se 12. listopadu 2017 na beremese.cz. Přidala 38 příspěvků, 2 alba a 12 inzerátů. Region Praha.
 Doporučuji Romanu Čížkovou, která mě česala i líčila. Skvělá osůbka, bezproblémová komunikace. Je ze svatebního studia Anet.
30. zář ve 21:47  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majasfancy
Make-up artist & Hair stylist Markéta Ignácova
Markéta Ignácová PRO

Krása - make-up a účes - Region Teplice
2

“Milé nevěsty, sezona 2018 nám pomalu konči, a proto v tuto chvíli už přijímám rezervace na rok 2019. Rezervujte si svůj termín s dodstatečným předstihem a vyvarujte se tak předsvatebnímu stresu :-) Kromě vizáže a vlasového stylingu Vám nabízím také pomoc při plánování a organizaci Vaší svatby. Nebuďte na to sama, společně naplánujeme a vytvoříme nádhernou svatbu, na kterou budete”
(Před 1 týdnem)

fotoportrét
fotoportrét
majasfancy
Make-up artist & Hair stylist Markéta Ignácova
Markéta Ignácová PRO

Krása - make-up a účes - Region Teplice
2

“Milé nevěsty, sezona 2018 nám pomalu konči, a proto v tuto chvíli už přijímám rezervace na rok 2019. Rezervujte si svůj termín s dodstatečným předstihem a vyvarujte se tak předsvatebnímu stresu :-) Kromě vizáže a vlasového stylingu Vám nabízím také pomoc při plánování a organizaci Vaší svatby. Nebuďte na to sama, společně naplánujeme a vytvoříme nádhernou svatbu, na kterou budete”
(Před 1 týdnem)

Dobrý den, Váš termín mám volný a ráda bych Vám nabídla své služby. Do interní pošty jsem Vám zaslala moji nabídku a odkaz kde si můžete moji práci prohlédnout.
Hezký den, Markéta
30. zář ve 22:44  •  www.facebook.com/majasfancy/  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janadufkova
Jana Dufková make-up & hairstyling
Jana Dufková PRO

23

“MILÉ NEVĚSTY!!! Svatební sezóna pomalu končí, obrovský dík Vám všem, co jste si mne vybraly! Už se těším na sezónu 2019 a budu se opět snažit, abych Vám byla nápomocná nejen na vytvoření make-upu a účesu, ale taky příjemnou společnicí při svatebním frmolu. Přeji Vám, ať jste v životě šťastné! Vaše vizážistka Jana”
(Před 4 týdny)

fotoportrét
fotoportrét
janadufkova
Jana Dufková make-up & hairstyling
Jana Dufková PRO

23

“MILÉ NEVĚSTY!!! Svatební sezóna pomalu končí, obrovský dík Vám všem, co jste si mne vybraly! Už se těším na sezónu 2019 a budu se opět snažit, abych Vám byla nápomocná nejen na vytvoření make-upu a účesu, ale taky příjemnou společnicí při svatebním frmolu. Přeji Vám, ať jste v životě šťastné! Vaše vizážistka Jana”
(Před 4 týdny)

Hezký den, reference na mou osobu můžete najít zde ve fóru: "vizážistka Jana Dufková- máte zkušenost?". Ukázky mé práce najdete zde na Beremku, na mém webu i na fb. Písnu Vám do interní pošty. Srdečně Vás zdravím emoticon jana
2. říj ve 13:22  •  www.vizaz-image.cz  •  To se mi líbí