Přírodní kosmetika, bio produkty a iné bio

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Protože téma Jakou používáte kosmetiku je už hodně rozsáhlé a řeší se v něm převážně klasická kosmetika a v tématu o životním prostředí se řeší zase plno jiných věcí, tak konečně zakládám téma o čistě přírodní kosmetice ;-)
Odpovědět
no klarax hlavne umi teda lip malovat na hedvabi nez delat nausnice :-D a moje cepky - jsem potrebovala neco udelat s dvouma pytlama vlny, co sem dostala od pritelovy babi
Odpovědět
tak dobrou, jdu si namazat xichtik ruzovou weledou (at pisu aspon nekdy k tematu :-D a spat a dneska sem prala s levandulovym olejikem a necitim zadnou vuni!
Odpovědět
Profilova fotka
co to je fler?
Odpovědět
Profilova fotka
jo rosi, jsou osmaci jsou roztomili :-)
Odpovědět
www.fler.cz
Odpovědět
Memu priteli na kalichu neprijde nic divneho, docela ho prozkoumal a pak ma otazky jako jestli citim tu stopku a proc jako nejdu do more kdyz mam kalich (jeste jsem to netestovala jestli neproteka) a tak podobne... Herminko, me na migrenu pomahaji usni svicky. Ulevi ji to trochu hned a druhy den mam pokoj. Teda ja je casto nemam, jenom kdyz jsem se ucila na statnice tak prisly asi dvakrat, ale kdyz me obcas boli hlava tak si je dam taky... Minimalne je to prijemne a nechemicke :)
Odpovědět
co to jsou usni svicky, to slysim poprve =-)
Odpovědět
Profilova fotka
rosi, ten predaný dúhový šál je úplne úžasný, som sa doň zamilovala x-) sakra, vidieť ho nepredaný hneď kupujem ;-) ;-)
Odpovědět
Holky, díky za rady ohledně migrény. Manžel má takový jiný typ - hlava ho nebolí, ale strašně se mu točí a při pohybu se mu zvedá žaludek (ale má to od lékaře diagnostikované jako migrénu). Vůbec nechce jíst a ani moc pít (spíš z toho důvodu, že když jde na WC, dělá se mu blbě - ale já ho pít nutím, vysvětluji mu, že se pak dostává do začarovaného kruhu a hlavu má nanic, protože nepije), má to od včerejška od 11 dopoledne, vůbec nemůže spát (za noc naspal po kouskách asi 4 hodiny a spánek mu vůbec neulevil), takže na něj v podstatě nemůžu nic aplikovat ;-( Už jsme zoufalí. Jeho doktorka tam je až odpoledne a asi ji zkusím ukecat, aby za ním dojela (on není ani schopen transportu), aspoň se na něj podívala a něco mu píchla, nebo já nevím. Kacul, sakryš, ušní svíčky mě zaujaly! Mám nutkání ihned vypadnout z práce, koupit je a na manželovi vyuzkoušet. Možná za ním v poledne skočím, stojí to za pokus! Já už jsem teď schopná udělat cokoli, aby se manželovi ulevilo, třeba použít i kuří nožku a lejno netopýra (oni ti chlapi přece jen bolest snášejí hůř - tím nechci snižovat vážnost migrény, taky jsem ji mívala a jediné, co mi pomohlo, byl spánek, nezabral mi ani Ergofein). Rosi, já na fleru jen nakupuji :-) Musím Tvé úspěšné čepky omrknout ;-)
Odpovědět
Usni svicky na migrenu? Tyjo! Muj mily trpel na migreny na gymplu a mel to taky treba tri dny, zhruba 3-4x do roka a podobny prubeh jak hermincin manzel, ani ne tak bolest, jako poruchy videni a spatne od zaludku... Pak to najednou zmizelo a uz ji nikdy nemel. kessi ja tu duhovou vlnu jeste mam, klidne bych ti salu upletla, ale tedkonc to vubec nedavam, leda tak do pristi zimy bych to zvladla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
rosi, jasné, odlož si ju, potom keď budeš mať niekedy viac času sa môžeme dohodnúť x-)
Odpovědět
Rosi, ta duhová šála je fakt krásná! A z věcí na prodej mě zaujal ten černý klóbrc - uvažuji, jestli ho mám koupit nebo uháčkovat sama :-D Musím si doma změřit hlávku :-D Tak na svíce nedošlo, manželovi se začalo dělat trochu líp, tak jsem ho v poledne zkontrolovala, opatřila a zase bojuje sám. Když jsem mu o nich vykládala, nějak se mu to nezdálo, ale asi je koupím do zálohy a uvidíme :-) Ale každopáně pofrčí na neurologii, aby ho vyšetřili a dali mu něco na ten akutní záchvat - dost pracovně cestuje a nechci si představovat, jak by to vypadalo, kdyby ho to chytlo třeba v Rumunsku... Díky všem za rady a podporu!
Odpovědět
Článek se načítá
holky, ja jsem stale uplne mimo s tema svicema, nemate na to nekdo odkaz? zrovna dneska mam mensi migrenu, ale to je z nedostatku spanku, lec na brms cucim az do noci :-D
Odpovědět
Catf: http://www.medunka.cz/usni-svice/ http://www.fengshuiobchod.cz/zdravi/u...
Odpovědět
Profilova fotka
catf - http://www.bioapetit.cz/zdravotni-pom... lentilka - zalistuj kousek dal, psala jsem ti tady 2 dny jak bojuju s tim pudrem :-D juju - balzam od alverde, ted jsem jim zkoupila pul sortimentu na vyzkouseni a tenhle broskvovej je booooziii :-D Jinak technicky dotaz ohledne kalichu :-N - kdyz zrusim podtlak, tak to jde vytahnout uplne hladce nebo ne? Me prijde, ze tam nejak zustava jakoby zbytkovy podtlak (asi blbost,ze? :-N ) a jde to tezko....
Odpovědět
hermi, ten klobrc je na udelani uplne primitivos, jestli chces, poslu ti do IP navod.
Odpovědět
Profilova fotka
rosi, ta prodana pranzova usatka je boziiiii - hned bych ji brala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Rosi, mně se zase hrozně líbí na lila čepička x-) - vida, žes nám o tom neřekla dřív ;-) :-D Hveru, vždycky trošku táhnu, i když zruším podtlak, jde to mnohem snáz, než když nahmatám stopku a táhnu za ni, abych dosáhla na dno, a potom už to jde líp, ale kvůli širšímu okraji táhnu i tak trochu.
Odpovědět
Profilova fotka
To jsem to napsala teda 8-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tá oranžová predaná je tiež super, aj tá červená nepredaná ešte, len ja bohužiaľ v každej čiapke vyzerám ako blbec 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
petuli a ty mas stopku kalisku hluboko??? me skoro koukala ven a vytahnout sel taky dobre (za tu stopku) =-) ... mozna proto trochu protekal. rosi, budes se muset vic snazit pristi rok :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Josefko, mám, jsem exot :-D Řešila jsem to v diskuzi o kalichu, dost mě to vyděsilo, protože jsem myslela, že ho ráno normálně nahmátnu a vyndám, a chyba lávky :-D Už jsem se viděla, jak vysvětluju na pohotovosti, co to tam mám :-D :-D Právě snad všichni ji stříhají, protože jim zavazí, ale já jsem ráda, že tam je :-N
Odpovědět
Profilova fotka
hveru dik za tip - prave ten mam a tiez si myslim, ze je najlepsie, co som vyskusala, ale predsa nie je s certifikatom :-| ale zatial to naj, co som mala baby ako sa staviate ku kombinacii prirodnej kozmetiky a par vyrobkov neprirodnych? =-) ja totiz zvazujem sa vratit napr. k makeup-u ked mam pred svojimi dnami a akne sa objavi, lebo ani alverde, ani logona, lavera makeup su nepostacujuce - avsak bojim sa, ze tym narusim prirodnu starostlivost inak baby 200 stran!!! sme spisovatelky :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Juju, já návrat ani nezvažuju a nic mi nechybí - makeup mám krátce od hauschky a připadá mi v pohodě krycí, jak se tu řešilo, že alverde nebo lavera kryjí málo, zkoušela jsi i ten? Připadá mi to mnohem lepší, když je makeup lehčí a pleť může dýchat, než se zaplácnout obarvenou vrstvou syntetiky :-S Jo, 200 stran, to jde ;-) A jak se má manžel, co jeho ruka?
Odpovědět
Profilova fotka
petuli a mas mensi nebo vetsi :-N - ja prave planuju stopku ustrihnout, protoze me bolela, ale ted kdyz pises, ze se da schovat ..... :-) juju - to zalezi na tobe a na tvym pocitu .... ja mam stale neprirodni korektor a par tuzek na oci, u kterych asi zustanu, protoze v prirodnim jsem podobne barvy nenasla. Kdyz me lici mamka, tak me treba taky lici neprirodnima stinama .... myslim, ze jednou veci na par dni to nevytrhnes, stejne jsme vystaveni takovemu naporu toxinu .... staci se projit po ulici :-S ...
Odpovědět
jeeed ekuju za cepicove komplimenty x-) juju ja teda asi vzdycky zustanu u neprirodnich parfemu :-N ty prirodni mi nejak nevoni :-) myslim, ze je nejlepsi mit prirodni to, co clovek pouziva denne, treba deodorant, krem na oblicej, sprch. gel, ale to, co pouzovam prilezitostne budu mivat taky chemicky, treba rasenka prirodni mi zatim nevyhovuje.
Odpovědět
Ja mam ty usni svicky rada, krome toho ze ti to pekne vycisti usi (no obcas treba musim dat jeste druhou varku druhy den protoze mi tam neco jako lochta kdyz se to asi nevytahne vsechno) a za druhe to ma vyrovnavat tlaky v hlave. Rosi, kolik si toho uz prodala? :) Mas to moc pekny... Me taky bavi takovyhle ruzny blbosti, tak ze bych to taky zkusila :)
Odpovědět
Jo, Josefko prosim te, byla jsem na rozboru krve a nasli mi malo zeleza (coz mi zjisitili i pred 10 lety) takze mi dali nejake tabletky. Jak se to prosim te da resit z dlouhodobeho hlediska? Cim to doplnovat?
Odpovědět
holky, dik za ty svice, to je teda vec :-D juju, zkus makeup hauschka, ma v sobe hedvabi, ktere pusobi antibakterialne a muzes to jeste doplnit hedvabnym hauschka pudrem plus treba korektorem ja mam chemicke uz jenom tuzky na oci od clinique a stiny, az tuzky dodelam,koupim si hauschku a stejne tak to bude se stiny..kombinovat prirodu s chemii po spotrebovani veskere chemie uz nechci..nakonec mi vlastne zustane jedina chemicka barva na vlasy a kdovi, treba i to zmenim k lepsimu ;-)
Odpovědět
juju, my nepouzivame uz dlouho nic neprirodniho, krome toaletni vody.. hledali jsme, ale nenasli vhodneho zastupce :) a vlastne jeste pouzivam tvarenku mac (vzdycky ji dostanu jako darek od kamaradky, tak nemam prilezitost za ty roky, koupit a ozkouset tu od dr.hauschky), ale casem stejne vymenim..nejak nemam potrebu se k chemii vracet, nevim proc, mam plnohodnotne, leckdy jeste lepsi, nastupce :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?