Přírodní kosmetika, bio produkty a iné bio

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Protože téma Jakou používáte kosmetiku je už hodně rozsáhlé a řeší se v něm převážně klasická kosmetika a v tématu o životním prostředí se řeší zase plno jiných věcí, tak konečně zakládám téma o čistě přírodní kosmetice ;-)
Odpovědět
ja nejsem rada za bryle, ja jsem rada za cocky :-D :-D (10 dpt) joo, cocky a kalich.. to jsou ale vynalezy, panecku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
paaani, stazko ty mas takhle silny dioptrie ?????? ..... to teda chapu, ze cocky beres za vynalez stoleti
Odpovědět
stazi, to teda taky cumim, jakej ses slepejs..ja nevidim cislo prijizdejici tramvaje a uz me to znervoznuje :-D rosi, encyklopedie jo? :-D no za prve, nemam cas studovat bichle a za druhy neni nad zkusenost, kterou se naucis od skutecnyho profesionala v praxi..to je jako kdyby se nekdo ucil transplantaci srdce podle navodu..no ja mam uplne jiny ambice v tomhle smeru, vis ;-)
Odpovědět
ano..mam krasne oci, jenze s nimi prd vidim :-D (mch.znam dost lidi s 10 ;-) nektere tedy uz po operaci)
Odpovědět
Profilova fotka
josefka, som rada že nie sú divné len moje vlasy, lebo zatiaľ si olivák všetci vychvaľovali :-) stázi, šokuješ ... keď sme už pri tom ale, kukám (tiež mám brýle, 1 1/2, teda, pred rokom to tak bolo, už je to určite viac), neexistuje nejaký prírodný recept (typu jesť kilo mrkvy denne x-)) na zlepšenie zraku? 8-) x-)
Odpovědět
ano, existuje - narodit se znovu (nekomu s lepsim genetickym vybavenim) :-D :-D
Odpovědět
no kdovikoli tech lidi s 10 je, kdyz na tobe to neni videt;-) ...a jaky lepsi geneticky vybaveni bys prosim te jeste chtela :-D
Odpovědět
ja taky ale beru cocky jako vynalez stoleti, kdyz jsem si je poprvy nasadila, tak jsem videla takovy veci, jako dlouho ne :-N catf v te encyklopedii je to uplne primitivni, ze sem to aj ja zvladla :-D je tam prodrobne vyfocenej postup :-D
Odpovědět
Profilova fotka
stazko, si tak stezuj na geneticky vybaveni 8-( ..... a vubec, nikdo nemuze byt dokonaly :-p
Odpovědět
Profilova fotka
ja sa čočiek bojím :-N aj keď konečne mám okuliare ktoré rada nosím, s červeným rámom, tie predtým som radšej nenosila... :-) ale už ani s nimi nevidím na číslo prichádzajúceho autobusu (a už ma nebaví bežať za každým, aby som zistila či to uteká môj, alebo cudzí autobus :-D), a ďalšie okuliare už nechcem :-N
Odpovědět
smarja, ja si nestezuju, to byl joke :)) pac prirodni recept na zlepseni zraku..no...:)
Odpovědět
Profilova fotka
my te jen tak zlobime stazko :-)
Odpovědět
Článek se načítá
josefko, nejakej ostrej proutek by to chtelo a stouchnout do ni..stouch, stouch :-D rosi, ja se nechci naucit domaci chyby..o tom to hlavne je..ale na tu encyklopedii mrknu, kdyz ji tak opevujes..mas odkaz?
Odpovědět
Holky, válím se tu smíchy :-D Catfin manžel označující kalich jako "disgusting", Rosin osmák v olivovém oleji a bratr hroutící se při pohledu na vložky mě dostali :-D :-D Catf, ha, máš ambice ovládnout Fler svou tvorbou?! ;-) Josefko, nemáš prosím nějakou radu na prevenci nebo léčbu migrény? Manžel chytil strašný záchvat (s přestávkami trvá už třetí den) a jsme z toho oba zoufalí :-( ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
musim sa priznat, ze ja sa toho kalichu tiez bojim :-( celkovo tampony mi nesadli, proste to ze sa zastoplujem mi nesedi a s kalicom je to predpokladma to iste. Mam potom nafuknute brucho ako v piatom mesiaci tehotenstva :-N inak rozmarin sampon je fajn, ale aj Urtekram sampony su fajn, len mi vadi, ze Weleda nema balzam a ja na moje cuchave vlasy potrebujem a urtekram balzam mi nevyhovuje - neviete o niecom dobrom? a kupila som si mandlovy krem od Weledy a je bajecny... cez zimu je na moju pokozku najlepsi tento a v lete ruzovy hydratacny. Herminka na migrenu pomozu aj dlhe pobyty a prechadzky v prirode v kombinacii s nejakym prirodnym zazrakom...
Odpovědět
herminko, ja mivam migreny z nedostatku spanku..pomuze mi hodne pit(nebo jeste lepsi je jist hodne ovoce jako jabka a hrusky) a hlavne se poradne vyspat..kdyz me to chytne, tak mi nedela dobre ani jidlo, takze to ovoce je nejlepsi
Odpovědět
Profilova fotka
herminko, nevim - manzelovi pomaha tepla sprcha nebo koupel, najist se, napit se a jit spat. Prevenci je vyhnout se spousteci - manzeluv je stres, malo spanku a malo jidla, hlavne nemuze jit spat nenajezeny. Jsem se chtela zeptat - co je to osmak? Mys??
Odpovědět
:-D catf, vyvolavam v tobe agresivni sklony? :) josefko, je podobny mysi, ale patri spis k morcatum, mam pocit :) vygoogli si osmak degu :) na migreny pouzivam, bohuzel, valetol..jinou nez chemickou radu nemam (ani prevenci, nevysledovala jsem spoustec)
Odpovědět
josefko osmak neni zadna mys a morce uz vubec ne, je to veverka bez velkyho ocasku, vydava stejne zvuky jako veverka, chova se jak veverka a chytrejsi je nez ja. Nicmene od oleje je zamatlanej furt, oni se prej nesmi umyvat vodou, ze by chcipli. Herminko, na migrenu leda takovy ty pataky - ergofein, jinak byt zalezlej potme ;-( Herminko ty ses taky na fleru? Ja sem tam letos udelala karieru s prodejem pletenych čepic :-D
Odpovědět
muzete se podivat do alba mam tam osmaky :-D
Odpovědět
rosi, ale vypada jako mys :-D nebo spis piskomil nebo cincila :)) patri to vubec k veverkam? kam to zvire vlastne patri? :-D
Odpovědět
patri k hlodavcum nejak k veveram :-D zije to v chile a amici tomu rikaji chilska veverka :-x umi to splhat a skakat do výše a hlavně to nepáchne jak myš! a hrozně zdravě to jí, miluje to quinou, cizrnu, soju a všechno ovoce a zeleninu - všechno samozřejmě syrový :-D
Odpovědět
rosi, ty šou roštomilý :-D pod jakym nickem te na fleru najdu?
Odpovědět
rosi, jj, z jizni ameriky, to vim, i vim, jak vypada, jen nevim, do jaky celedi patri :) a jeste mam pocit, ze se sem dovezl hlavne skrzeva nejaky pokusy s cukrovkou (spatne zpracovavaji cukr, ne?) syrovy..hmm :-D :-D vita osmak :))
Odpovědět
catf, rosina normalne jak tady. ty tam ses taky?? se du hned kouknout :-)
Odpovědět
stazi jo, presne tak delali na nich pokusy na stepeni cukru, ono to nesmi sladky ani tucny, pac ze sladkyho ´to muze dostat zachvat a z tučnýho zas strašně tloustnou :-)
Odpovědět
rosi, ja jsem tam jen jako nakupujici .. si te du dat do oblibenejch :-D
Odpovědět
no tak se jdu taky mrknout na fler :-D
Odpovědět
catf hej diiiiiky :-) jeste je tam moje skorosvagrova klarax 8-)
Odpovědět
no takove..alternativni? :-D (hlavne klarax) ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?