Make-up a vlasy na svatbu, 6.7.2019, Neveklov

Profilova fotka
Hezký den, tímto moc prosím o doporučení či rovnou nabídku služby svatebního líčení a účesu. Ovšem musím narovinu podotknout, že jsem velice náročný puntičkář :D , sama se umím (snad :D ) hezky nalíčit a potřebuji někoho, kdo mě na svatební den udělá i trochu jinou, než se obvykle líčím sama :) Na makeup a vlasy si opravdu potrpím a hledám tedy někoho opravdu šikovného (mám představu trochu náročnějšího líčení a účesu). Předem moc děkuji za nabídky a tipy :)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný dobrý den. Velice ráda se o Vás budu starat v den svatby. Nabízím kompletní služby líčení + účes. Nabízím výhodné balíčky při koupi zkoušky líčení a účesu. Pokud máte zájem, mrkněte na mé stránky. Ráda s Vámi vše proberu osobně nebo po telefonu. Hezký zbytek dne, Kristýna
Odpovědět
Profilova fotka
@vizazistkakristynahanakova Děkuji Vám za nabídku, ráda se podívám na Vaše stránky a případně se ozvu :) Zatím popřeji krásné a pohodové svátky :)
Odpovědět
Profilova fotka
@endla Děkuji i Vám. Přeji krásné Vánoce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hezky den preji ! Rada se o Vas postaram ve svatebni den. Specializuji se na svatebni liceni i ucesy. Pohybuji se v ramci stredoceskeho kraje, takze neni problem dojet kamkoliv i na zkousku. Mrknete na moje stranky, spoustu fotek liceni i ucesu mam na fcb. Pokud se Vam moje prace bude libit, ozvete se :-) Preji krasny den, Helena
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer přeji, pokud ještě nemáte vybráno, posílám Vám nabídku do interní pošty. Srdečně Vás zdravím :) jana
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, Zaslala jsem Vám zprávu s odkazem na portfolio, ceny a mě služby do interní posty. Hezký večer Markét D.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?