Čím nejlépe nalíčit rty na svatbu?

Profilova fotka
ahojte nevestinky, ted mi prozradte cim vam bude vizayistka licit rty , abyste neupatlali pri polibku zenicha :-) a poradte prosim znacku prijemne rtenky, nebo lesku, kterym si napr po obede mohu rty prelicit ? Nebo mam verit tomu, ze nalicene rty od vizazistky vydrzi obrad, foceni , obed apod ? dekuji moc .
Odpovědět
Profilova fotka
Bendulko, používám lip finity a tím ho teda určitě neupatláš, nedá se smýt ani vodou, takže vřele doporučuju!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Bendulko, já používám Lip finity a tím ho teda určitě neupatláš, nedá se smýt ani vodou, takže vřele doporučuju!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Já budu mít s sebou sestru (bude mě líčit) s líčidly a prý mě během focení upraví... A upatlání ženicha - no a co :-) Ať z toho makeupu taky něco má :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Lip finity je znacka ? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Je to Max Factor, Lip Finity. Mají spoustu odstínů, je to taková ta dvojitá rtěnka se štětečkem. Nejdřív naneseš tu barevnou (opravdu přesně, drží to jako blázen), necháš zaschnout a pak přetřeš takovou průhlednou bází, kterou na to potom pro zvlhčení můžeš použít kolikrát chceš. Používám už ji dlouho, namaluju se večer a ráno v pět po párty ji odličuju, je fakt úžasná. Stojí cca 420,-Kč nebo tak nějak, ale stojí to za to ;-) Odmalovat běžně skutečně nejde, jen tamponkem a krémem.
Odpovědět
Profilova fotka
Já si pro jistotu nenechám pusu moc líčit, snad jen leskem. Nejsem na rtěnky vůbec zvyklá a hned bych si to nějak olízala, jak se znám..... takže asi budu apelovat na vizážistku, ať mi pusu nechá být =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak tohle bys, laala, neolízala, to mi věř :-) Ale je jasný, že když nejsi zvyklá, možná by ses s nalíčenými rty necítila dobře... :-)
Odpovědět
Připojuju se k LiP Finity, Max Factor, drží to jak helvétská víra. Ráno dám, a večer odličuju, nesundá se to ani když jím mastný jídlo. Zkusila jsem na své svatbě, a od té doby ji používám. Navíc není nijak hutná, při tenké vrstvičce velice decetní, a pro intenzivnější odstín se dá vrstvit. Ani nebudeš cíti že ji máš,je super. Ale počítej s cenou okolo 450,-...
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.fann.cz/e-obchod/katalog/l... - holky tak jste mě nalákaly, našla jsem slevu - za 199,- Kč, hned jsem si jednu objednala :-D Ale uvidím, jestli jsem odhadla barvu...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já mám tenhle typ fann.cz/e-obchod/katalog/liceni/Max-Factor/Lipfinity-Nudes
Odpovědět
tady je to jako reklama na max faktor :-) A docela to na mne působí, hlavně odkaz od martinky3 :-D Taky bych ráda měla njakou kvalitní rtěnku... jen ještě vychytat ten odstín :-|
Odpovědět
Profilova fotka
To jo, ale je fakt prostě nejlepší :-D Já si pusu jinou nemaluju, protože všechno olížu :-N Ten typ od Martinky nemám ale vyzkoušenej, tak nevím...
Odpovědět
Článek se načítá
Martinka3, děkuji za super tip, taky jsem si hned jednu objednala 8-) . Snad jsem trefila barvu. Už jsem to plánovala delší dobu, protože tu první nezlíbatelnou jsem dala mamce, jelikož jsem se nechala "nahukat" od svého nastávajícího a koupila odstín dle jeho přání a samozřejmě me nesedel. :-S
Odpovědět
nemáte někdo ten odstín 120 dreamy? CO je v tom odkazu od Martinky .. mě se z nich líbí asi nejvíc, ale jestli není v reálu moc do oranžova. Zbytek co tam je je takový růžovo fialový a tyhle barvy mne dělají bledou
Odpovědět
Profilova fotka
Teda, ja ty reklame nikdy neverila, ale jak tak koukam, asi to taky vyzkousim, kdyz rikate, ze fakt sedi :-) Me strasne stve, ze kdyz se rano nalicim, vecer uz z toho nezustane nic. Nebavi me pres den behat se zrcatkem a znovu se malovat.
Odpovědět
Já jsem si objednala odstín 60 tender, ale taky jsem přemýšlela nad dreamy...nakonec ale zvýtězil tender, tak doufám, že nebude moc výrazný :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám Lipfinity doma a nějak mě to teda nechytlo. Je mi rtech nepříjemná, mám pocit, že je jakoby vysušuje - stahuje a ani ta průhledná vrstva nepomáhá. Já mám ráda, když jsou rty vlhké, vláčné. Prostě už to nekoupím, ale ostatní rtěnky od MF i lesky můžu jen doporučit, i když teda nevydrží jako toto. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych měla mít 110 magical... tak uvidíme 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
si nějak neumím představit, že si to neolížu... uvidíme, vizážistka přijde příští týden, probereme to.
Odpovědět
Profilova fotka
No dámy, zjistila jsem, že od L´orealu existují lesky,které mají vydržet i 6 hodin. Takové skoro neslíbatelné. Tak půjdu asi do toho. :-)
Odpovědět
Lipfinity je pravda ze drzi jak blazen, ale po 3-4 hodinach sa, aspon teda mne, vytvori brutal prechod medzi nenalicenym/nalicenym (v strede pusy) - mam ju fakt vyskusanu, pouzivam ju uz najmenej 3 roky. Inak Lipfinity drzi najlepsie zo vsetkych rteniek co snad existuju. Takze ked lipfinity - tak sa ju snazte naniest viac na vonkajsiu cast pusy nez na vnutornu a len jemne - uplne to staci! Vydrzi to cely den - nezabudnut na lesk raz sa cas - 'prichytena'' cast je farebna baza, ktora vyzera lepsie s leskom ;-)
Odpovědět
a jak hovorila petruszkaaaa - tak tvori na puse vrstvicku, ktora moze byt pre niekoho neprijemna. Treba si na to zvyknut - odporucam kupit aspon mesiac dopredu a vyskusat celodnovo, ci vam to nie je blbe :-p :-p
Odpovědět
Profilova fotka
laala, ja take na rtenky moc nejsem, pouzivam jen lesky a i ve svuj svatebni den jsem mela pouze lesk od Mac. Mela jsem ho v kabelce a rty jsem si jim potrela dle potreby. Na fotkach to bydlo videt dost, samozrejme zalezi na odstinu, muj byl do oranzova.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?