Videoplus zkušenosti

1. kvě 202150

Dobrý den, nemá prosím někdo zkušenosti s videoplus (https://www.videoplus.cz/) na svatební video? Jejich cenová nabídka mi přijde slušná, jen bych si ráda ověřila zkušenosti s nimi (hlavně co se týká potom následné kvality videa). Případně, pokud by někdo měl doporučení na svatební video v cenovém rozmezí do 14 tisíc - poptáváme kratší videoklip (cca 4min) + 20-30 minut video z celého dne (min 10 hodin natáčení) na termín 3.7.21 ve středních Čechách. Budu vděčná, díky.

• Za 14 tisíc je normální ten krátký klip... Pokud vám nezáleží až tak na kvalitě, tak pak může za 14 tisíc byt i 30 minutové video, ale nikde jsem to neviděla, ze by někdo 30ti minutové videa nabízel.
    My máme 3-4 min klip za 15 tisíc a je to jedna z nejnižších cen od kvalitní kameramanky

• Dobrý den,
    rád Vám natočím svatební video dle Vaší představy za rozumné ceny 🙂 info posílám do Vaší zprávy, odepište mi tam, děkuji a zdraví Bajer video

• Dobrý den, máte od SZ. Hezký den Dvořákovi

• Sponzor fóra
  • Pokud natáčí jen jeden kameraman tak si myslím, že cena do 15000 Kč je úplně v pohodě za klip i delší video a to většinou ve výborné kvalitě. Určitě najdete 🙂

• Dobrý den,
    poslal jsem Vám soukromou zprávu s bližšími informacemi. Hezký den 🙂
    Radek

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Jsem kameramanka s mnoha zkušenostmi, miluju natáčení svateb, střih a jednání s klienty.
    Video je můj život.
    Tereza

Budu tichým stínem na Vašem svatebním dni, zaznamenám vše důležité a vytvořím živou vzpomínku, která chytí za srdce...
    Zmolda video
    Praha - východ
    Video & Dron