Video Heroutice červen

Dobrý den, na svatbu v červnu tohoto roku na farmě Heroutice sháníme kameramana/kameramanku na svatební video. Rádi bychom odlehčenější styl videa, žádná dojemná hudba atd., spíše připomínku oslav, srandy a veselých okamžiků. Časově si představujeme natáčení zhruba od příprav po začátek večerních oslav, aby se tam vešlo i nějaké tancování. Rádi bychom se vešli do 10 tisíc. Budeme rádi za nabídky a tipy, na koho se obrátit 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, info posílám do Vaší pošty, odepište mi tam prosím, děkuji zdraví Bajer video
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím Vás, poslal jsem Vám SZ Hezký den Vám přeje Míroslav Brož video
Odpovědět
@giingger A jaký máte termín svatby ?
Odpovědět
Já můžu doporučit našeho, je to mladý kluk, ještě student, ale dobře vybavený technikou a už má zkušenosti z několika svateb. V případě zájmu stačí napsat, pošlu na něj kontakt. Akorát tedy my měli Prahu, tak nevím, jak by to bylo s dopravou.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád Vaší svatbu natočím, podrobnosti a ukázku mé práce zasílám do interní zprávy. Přeji hezký den LFVIDEO
Odpovědět
Profilova fotka
@giingger Dobrý den, ráda Vám nabídku své služby, bydlím co by střevíčkem dohodil od Heroutic 😉 Kýč taky nemusím a na ceně se s klienty vždy dohodnu k jejich spokojenosti. Však mrkněte na moje stránky, a udělejte si obrázek sami 😉 Krásný den, Tereza
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?