Svatební video 29.8.2020

Vzhledem ke změně místa i data, poptávám znovu kameramana/y na svatbu 29.8.2020 ve Zlíně. Obřad v odpoledních hodinách.Nabidky prosím do zpráv.Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, všiml jsem si, že stále nemáte svého svatebního kameramana. Tvořím jedinečné svatební klipy na míru. Na míru znamená, že každý pár je odlišný, má jiný vkus, proto se vždy scházím se snoubenci ještě před svatbou, abychom se spřátelili, lépe poznali a mohl jsem tak lépe porozumět jejich představě. Hezké záběry jsou pro mě základem, ale stejně tak důležité je zachytit atmosféru a celý příběh Vašeho vztahu. Písničku si vždy vybírají již před svatbou snoubenci a do té poté sestříhám jejich příběh. V přiložených odkazech můžete posoudit sami. Děkuji, přeji úspěšný den 🙂 Adam Janata Director/Cinematographer
Odpovědět
Profilova fotka
@stankovazl Dobrý den, Rádi Vám Váš den natočíme. Naši nabídku jsem Vám zaslal do pošty. V případě zájmu mě kdykoli kontaktujte. Hezký den Petr Měrka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den @stankovazl , rád vaši svatbu natočím, termín je volný. V soukromé zprávě vám zasílám více informací. Pěkný den, Mirek - Studio Navara
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád Vaší svatbu natočím, zasílám interní zprávu :-) Fürst production
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?