Svatební video 20.8.2022 Svitavsko

6. dub 20223

Dobrý den,

poptáváme kameramana na naši svatbu 20.8.2022, máte prosím nějaké doporučení?
Ideálně z okolí Svitav, Boskovice...

Děkuji

• Krásný den,

U nás v Czech Social Production už jsme svateb zažili nespočet svateb a bylo by nám ctí, kdybychom mohli být součástí i té Vaší. Natáčíme, fotíme a dokážeme Vám pomoci i se zařízením DJ nebo květinové výzdoby. 🙂 Vše potřebné o nás naleznete v odkaze vedle našeho profilu 🙂

Ve zprávách ode mě kdyžtak máte více informací, rádi Vám pomůžeme se sestavením toho nejvhodnějšího balíčku na míru právě pro Vás.

S pozdravem,
    Tomáš Turek z Czech Social Production s.r.o.

• Hezký den, moc rád vám svatbu natočím, mrkněte ke mě na stránky, když se videa budou líbit, přijedu! Mějte se moc hezky, Ondra

• Dobrý den,

Vaši svatbu rád natočím. Mrkněte na můj profil, případně YouTube kanál a pokud budete mít zájem, napište mi o bližší info.

Přeji hezký den
    Martin Jurča

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Jedinečná svatební videa na míru. Více mých prací mimo svatby najdete na www.adamjanata.com.
    Banda sympaťáků, kteří do každé zakázky dávají vše a dojedou za Vámi kamkoliv. Foto, video i svatební DJ - vše v nejvyšší kvalitě a s maximální péči.
    Natočím váš svatební den po celé ČR. Točím na profi techniku a kromě krátkého medailonku na hudbu vám dodám i delší cca. 45 minutové video.
    Články od našich partnerů
    Svatební fotograf pro celou Českou republiku
    Snubní prsteny - nejnovější trendy pro letošní rok
    Zahlcení plánováním svatby? Ušetřete si starosti dovozem svatební kytice!
    Archiv článků od partnerů