Svatební video 27.8.2022 - Zlínský kraj

Zdravím všechny, 😊 ráda bych vás požádala o pomoc při hledání kameramana, který by zaznamenal náš velký den a to 27.8.2022 v areálu Grunt Galatík Těšánky. Hledáme někoho z blízkého okolí, případně tedy Zlínský a Olomoucký kraj. Budu ráda za všechna doporučení, odkazy nebo nabídky. 🙏😊
Odpovědět
Dobrý večer, Váš termín mám volný a pokud se Vám bude moje práce líbit, rád přijedu a Vaši svatbu natočím. Více informací zasílám do zpráv a přeji hezký večer. PS: jsem z Olomouckého kraje 🙂.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Hezký den 🙂 nabízím přirozenou vzpomínku z Vašeho svatebního dne v podobě poutavého svatebního videa. Svatební videoklip i delší záznam samozřejmostí. Kvalita, spolehlivost, přátelský přístup. 🙂 Více informací, recenze, ukázky zde, nebo na webu. Přeji pohodové přípravy... René 🙂
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Dobrý den, velice rád Vaší svatbu natočím, jezdíme po celé ČR. Všechny podrobnosti zasílám do interní zprávy. Přeji hezký den
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
@michaela_adam Dobrý den. Rád vám váš Svatební den natočím, mám ještě volný termín. Více informací na mém profilu. Stále velice příznivé ceny pro tento rok (kompletní ceník mám na svém webu). Sice nejsem z vašeho kraje, ale nemám problém k vám dojet (jezdím po celé ČR) jen s drobným navýšením ceny. S přáním hezkého dne Roman Bláha
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, moc rád vám svatbu natočím, mrkněte ke mě na stránky, když se videa budou líbit, přijedu! Mějte se moc hezky, Ondra
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?