Sháním kameramana Karlovarský kraj

Dobrý den, samozřejmě jsem podcenila poměrně základní věc a sehnala jsem si jen fotografa. Svatba je 5.8.2023, víte prosím o nějakém šikovném kameramanovi, co by tam s námi pár hodin byl a udělal krásné video z naší Svatby? 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi natočíme. Více info, zasíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
@mispulina31 dobrý den, Rádi Vám natočíme svatební video za dobré ceny, info posílám do soukromé zprávy odepište mi tam, díky zdraví Bajer video
Odpovědět
Profilova fotka
@mispulina31 Dobrý den, máte ode mě soukromou zprávu s nabídkou! 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nabídnu své služby. Ceny od 11.999,- kvalita 4k, cesta po celé ČR, možnost dronu či druhého kameramana. Balíčky už nastavené či na míru 🙂 www.tazkymateo.cz Přeji hezký den 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Rád vám váš Svatební den natočím. Tento termín mám jako jeden z posledních ještě volný. Koncová cena i s cestovným by byla 14 tis. Kč (celá ČR). Více informací včetně ukázek práce mám na svém webu www.blaharoman.cz. Každé svatební video i s dlouhou verzí a dronem. S přáním hezkého dne Roman Bláha
Odpovědět
Profilova fotka
@mispulina31 ještě máme volno, klidně napište 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád vaší svatbu natočím, mrkněte na naše stránky a vyberte si svůj svatební balíček. Do konce července se slevou 10% Přeji hezký den Fürst
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?