Kameraman na svatbu Liberecký kraj 1.7.2023

Profilova fotka
Dobrý den, nemáte někdo doporučení na fajn kameramana za nějaké přijatelné peníze? Nepotřebuju nic extra profi s dronem a tak, ale chtěla bych, aby náš den byl zkrátka nějak hezky zachycen i formou videa.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, jmenujeme se Tereza a Zdeněk, fotografka a kameraman, jsme mladý pár, který společně dokumentuje svatby a tvoří pro Vás příběhy po celé ČR 🙂 Většinou jezdíme jako sehraná dvojka, která se společně s Vámi zasměje, ale klidně za Vámi dojedeme jako jednotlivec 🙂 Více informací najdete na našem WEBU, který je na začátku tohoto příspěvku🙂 Nabízíme také další služby (fotokoutek či instax, fotoplátna, rekvizity a cedulky, svatební oznámení a noviny, kapela, DJ, kadeřnice, vizážistka a další..) 👍 Do soukromé zprávy Vám zasíláme více informací 💬 Těšíme se, až Vás poznáme 🙂 Foto - Video Chameleon 🦎
Odpovědět
Profilova fotka
@kacenka_skalova Hezký den, co jsou pro vás přijatelné peníze? Děláme videa na míru pro různé rozpočty, napište mi zprávu a povíme si více.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jmenuji se Martin a zabývám se focením a natáčením videí. Pracoval jsem na dokumentárních projektech s humanitární a sociální tematikou různě po světě, jsem tedy zvyklý pracovat s citem a ohledem na ostatní. Vaši svatbu zachytím bez výrazného zasahování do jejího děje. Budu se soustředit na unikátní okamžiky lidské sounáležitosti a poezii okamžiku, která probíhá jaksi mimoděk, když se lidé uvolní. Většinou pracuji s manuálními skly, které obrazu dodávají unikátní filmový vzhled. Za svou práci jsem byl oceněn např. na Czech Press Photo i na mezinárodních soutěžích, zaručuji tedy vysokou vizuální kvalitu, zároveň jsem však cenově dostupný a přístupný dohodě. Ukázky mé práce najdete na webu
Odpovědět
Profilova fotka
@kacenka_skalova Dobrý den, ceny máme dobré a info jsem Vám poslal do Vaší zprávy, odepište mi tam, díky zdraví Bajer video
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?