Kameraman, Čáslav, 21.9.2019, obřad s bohoslužbou

Poptávám kameramana svého svatebního dne. Podstatným kritériem je, zda má zkušenost s průběhem obřadu v kostele, který je spojený s bohoslužbou. Ráda bych měla zachycené všechny důležité okamžiky, i rozmluvy - ne pouze svatební klip na několik minut. Kameraman by měl vědět, co se kdy děje, aby “nepřekážel” . Obřad bude probíhat v Čáslavi 21.9.2019. Díky za vaše zkušenosti a případné nabídky.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, svatby natáčím řadu let, jsem z Pardubic a vím přesně co a jak natočit v kostele a rád Vám udělám krásnou svatební památku, info posílám do vaší pošty, zdraví Bajer video
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi natočíme. Více informací posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den @kamenile , církevní obřady nejsou žádný problém. Naopak. Dostatek času zachytit vše podstatné. Rád vaši svatbu natočím a více informací jsem vám poslal ve zprávě. Pěkný večer, Mirek - Studio Navara
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Zatím mám volno, tak když se vám bude líbit moje práce, klidně mi napište a domluvíme se. Mějte se krásně a ať jdou přípravy podle plánu ;-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?