Kameraman na svatbu 9.9.2019, Ostravsko

Dobrý den, hledám kameramana z MS kraje na svatební den, který bude 9.9.2019 (pondělí). Již jsem oslovil několik kameramanů, které jsem zde našel, ale zatím neodpověděli a nebo nemají volný termín. Proto se na vás obracím s prosbou o rady a tipy. Předem děkuji za odpověď.
Odpovědět
Dobrý den, na Ostravsko to nemám daleko a pokud se Vám bude moje práce líbit, rád přijedu a Váš svatební den natočím.Více informací zasílám do zpráv.
Odpovědět
Nemůžu slíbit, že má volno, jelikož s ním nepracuji, jen je to můj dobrý známý x-) Ale můžu zaručit kvalitní, hezké video a milého, veselého člověka. https://www.twostudio.cz/wedding-video Přímo Ostrava.
Odpovědět
Profilova fotka
@smolpa Rád Vám svatební den natočím, ceny mám přijatelné a info Vám posílám do vaší pošty, zdraví Bajer video
Odpovědět
Profilova fotka
@smolpa Dobrý den, Váš termín máme volný, mrkněte do soukromé zprávy :-) Mějte se fajn. S pozdravem Vacek Roman, R&L Video
Odpovědět
Profilova fotka
. Dobrý den, termín máme volný. Jsme od Ostravy :) ° Krátký klip do týdne ° Příznivá cena ° Dron - letecké záběry ° Nejsme omezeni časem stráveným na svatbě Celkovou nabídku jsme Vám poslali do interní pošty. S pozdravem Pictures of Moments
Odpovědět
Profilova fotka
@smolpa dobrý den, mrkněte na www.vkmk.cz. jsou přímo z Ostravy
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, rád Vaší svatbu natočím, podrobnosti zasílám do interní zprávy :-) Fürst production
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?