Kameraman 9.9.2023 Hladké Životice

Dobrý den, sháním svatebního kameramana který pracuje v okresu Nový Jičín a byl by schopný natočit krátký videoklip + delší film 45-60min. Svatbu máme v termínu 9.9.2023
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi natočíme. Termín máme volný. Více info posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Termín máme volný a rádi Vám svatbu natočíme. Info jsem Vám poslal do vaší zprávy, odepište mi tam, díky zdraví Bajer video
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Rád vám váš Svatební den natočím. Tento termín mám ještě volný. Koncová cena i s cestovným by byla 16 tis. Kč. Více informací včetně ukázek práce mám na svém profilu a webu. Každé svatební video i s dlouhou verzí a dronem. S přáním hezkého dne Roman Bláha
Odpovědět
Profilova fotka
@chromnakovaj Termín je zatím volný, více informací ve zprávě : )
Odpovědět
Profilova fotka
Rád nabídnu své služby kameramana Cestování po celé ČR, příznivé ceny od 11.999,- Kč. Možnost dronu či druhého kameramana, dlouhé video či natočený obřad. Podloženo smlouvou a kvalita ve 4K. Přeji pěkný den a budu se těšit na případnou spolupráci. www.tazkymateo.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád vaší svatbu natočím 🙂 stačí kouknout na naše webové stránky a vybrat si svatební balíček. Přeji hezký dne Fürst
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?