Hledáme kameramana na termín 23.9.2023 Liberecký kraj

Dobrý den, Měli bychom zájem o nějakého kameramana Svatba se bude konat na horské chatě Ještědka a obřad v Liberecké radnici. naše přání je, aby svatební video obsahovalo ranní přípravu nevěsty s družičkami a následně ženicha, samostatně natočit šaty a oblek s doplňky, první reakce otce na nevěstu a natočit místo (interiér výzdoba a exteriér) chaty, kde se bude konat příprava. Následoval by odchod na obřad, zpomalený záběr příchodu ženicha, hostů a nevěsty s otcem, první reakce ženicha na nevěstu a natočit chvíli, kdy si říkáme ano společně s nasazováním prstenů. natočit gratulace a odchod ženicha s nevěstou. Co se týče hostiny, rádi bychom něco málo chtěli natočit, ale nevíme, jak bychom se vešli do této ceny. Toto je náš stručný náhled, jak by video mohlo vypadat. Cenově bychom se chtěli vejit cca od 10 do 15 tis. Děkujeme předem všem, za případné nabídky Beky&Jarda
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, koukněte na má videa na profilu, nebo mě můžete přímo kontaktovat 🙂 Váš termín mám zatím volný. Kdyby se Vám videa líbila, můžeme se domluvit 🙂 Přeji pěkný den. Maixner
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jmenujeme se Tereza a Zdeněk, fotografka a kameraman, jsme mladý pár, který společně dokumentuje svatby a tvoří pro Vás příběhy po celé ČR 🙂 Většinou jezdíme jako sehraná dvojka, která se společně s Vámi zasměje, ale klidně za Vámi dojedeme jako jednotlivec 🙂 Více informací najdete na našem WEBU, který je na začátku tohoto příspěvku🙂 Nabízíme také další služby (fotokoutek či instax, fotoplátna, rekvizity a cedulky, svatební oznámení a noviny, kapela, DJ, kadeřnice, vizážistka a další..) 👍 Do soukromé zprávy Vám zasíláme více informací 💬 Těšíme se, až Vás poznáme 🙂 Foto - Video Chameleon 🦎
Odpovědět
Profilova fotka
Mrkněte na můj kanál, třeba vás moje tvorba osloví, případně se ozvěte 😄 😄 https://www.youtube.com/watch?v=1Dya0...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Rád vám váš Svatební den natočím. Tento termín mám ještě volný. Vše co popisujete je samozřejmé plus mnoho navíc. Koncová cena i s cestovným by byla 13 tis. Kč. Více informací včetně ukázek práce mám na svém profilu a webu. Každé svatební video i s dlouhou verzí a dronem. S přáním hezkého dne Roman Bláha
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc rád Vaší svatbu natočím, můžete si vybrat ze tří svatebních balíčků. Přeji hezký den Fürst
Odpovědět
Dobrý den moc vám dakujeme za nabídky ale svatebního kameramana už máme přejeme hezký den
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?