Hledám kameramana na 4.9.2021 - České Budějovice

1. kvě 202150

Dobrý den,
hledám někoho, kdo by mi natočil naši svatbu, která se bude konat u Českých Budějovic. Konkrétně svatební přípravy, svatební obřad, oběd, krájení dortu a první tanec (cca 9:00-16:00). Cenu bych si představovala tak do 12 tis Kč.

Moc děkuji všem za nabídky 🙂

• @deniska_st  Dobrý den, rád Vám natočím svatební video za super ceny, posílám info do Vaší zprávy. Odepište mi tam, zdraví Bajer video

• @deniska_st  krásný den 🙂

Koukněte na www.anezkaaubrechtova.com/video a třeba se domluvíme a něco vymyslime 🙂 Krásný den a ať se vám moc daří 🙂

• Dobrý den, mrkněte se na má svatební videa, kde najdete i svatební balíčky.
    Pokud se Vám bude má tvorba líbit, tak svatební termín mám volný a svatbu Vám rád natočím. Určitě se domluvíme.🙂

• Sponzor fóra
  • Dobrý den, rád Vaší svatbu natočím, podrobnosti a ukázku mé práce zasílám do interní zprávy

Přeji hezký den

Fürst

• @deniska_st  Dobrý den, rozhodli jsme se vás oslovit i přesto, že máte stanovenou cenovou představu a rádi vám představili i naše portfolio. Veškeré info máte v SZ. Mějte se. Tomáš a Eva Dvořákovi

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Video ze svatby je krásná vzpomínka na tento důležitý den. Bude mi ctí zvěčnit Vám tento zážitek.
    Kdekoliv po ČR. Video jako krátký klip + delší dokument. Natáčení dronem. Zachycení atmosféry bez přehnané stylizace. Dokumentární focení...
    Více informací o nás, o naší práci, videa, vše najdete na www.tomasaeva.cz.Tak si uvařte dobrý čaj nebo kávu a na chvíli se zastavte.Rádi vás poznáme!