Kde seženu miničokoládky jako jmenovky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty a vdané paní, mám prosbičku, chtěla bych jako jmenovky na svatební stůl použít miničokoládky, ale vůbec nevím kde je mám sehnat, páč na miadesing a svatební dekorace jsem objevila jen svatební čokolády s tím, že si tam můžete jen nechat natisknout inicály nevěsty a ženicha a datum svatby, popř. fotku, jinak nic.... poradíte mi. Moc děkuji :-D
Odpovědět
1
5
6
Profilova fotka
@lucik_ projela jsem cely regal s cokoladami a bonbonierami a nic :-( tak kouknu jeste jinde, diky
Odpovědět
Profilova fotka
Holky a jak budete čokoládky předávat hostům? Chtěla jsem je přidat do výslužek jako poděkování, ale bojím se, že budou opatlané od cukroví...
Odpovědět
budou ležet na stole u jmenovek.
Odpovědět
Profilova fotka
@adalajda budeme mít jen raut, takže žádné jmenovky...
Odpovědět
Profilova fotka
@hance09 Já je dám do pytlíčku s mandlemi..
Odpovědět
Profilova fotka
@hance09 my budem davat taky na stul, ale v tvem pripade bych to dala asi treba do nejake misky na rautovy stul, at si kazdy vezme
Odpovědět
Profilova fotka
@hance09 My je dávali hostům na stůl, a byly i součástí výzdoby, mrkni do alba ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky budem dávat na stůl :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Cokoladky se mi moc libi, ale radsi bych ty nejmensi milky, nemate na to uplne ciste nahodou nektera sablonku? :-) diky :-p
Odpovědět
Profilova fotka
pardon, ten vyplaznuty smajlik se tam dostal omylem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj Já je koupila v Makru, jedna čoko vyšla v akci na 3 Kč. Ale mají je i v mnoha dalších hypermarketech, jak už tu bylo napsáno.
Odpovědět
Profilova fotka
@anaj83 Taky jsem se bála, aby nebyly bez toho alobalu. Navíc jsem nakoupila troje. V Makru jsem se ještě ptala, jestli jsou s alobalem, říkali, že jo. Ale stejně jsem si jistá nebyla, dokud jsem jednu nerozbalil. A taky mám přebal jen "dokola".
Odpovědět
Článek se načítá
Taky budu dělat čokoládky, a necháme je na stolech u talířů, aby měl každý jednu :-) Čokoládky koupíme v některém hypermarketu,sloupneme originál a dáme na ně náš obal co jsme si dělali sami :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem koukala v nekolika obchodech po tech uplne mini cokoladkach milka, jak jsou balene v takovem tom sestiuhelniku a zda se mi, ze jsou vsechny bez alobalu, ze jsou ty minicokoladky balene jako klasicka milka, jen do "plastoveho" obalu... nemate s tim nektera zkusenost? Dik :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@anorien jj, presne tak, jsou..........ja jsem koupila ty minis, ty jsou jeste v alobalu
Odpovědět
Profilova fotka
@jihajiha ahojky, my to dáme všem co budouna hsotine, budou totiž i na akci večer :-D
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 letech
Profilova fotka
Ahoj, nevíte kde mohu sehnat čokoládu Milka Minis 240g?
Odpovědět
1
5
6
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?