Kde seženu fontánu na čokoládu do 2000 kč?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak ji už marně několik měsíců sháním. Poradí někdo, kde ji mají aktuálně dostupnou? Chci výrobek z České republiky, tzn. z Ebay se mi objednávat nechce. Předpokládala jsem, že ji seženu kolem 1500 Kč, ale nikde není dostupná. Už jsem stáhla objednávku z několika e-shopu a teď čekám na Neckermmana, kde mi zatím také nepřišla a ani neví, kdy bude na skladě. V Potten Pannen je také vyprodaná. Ví někdo, kde ji aktuálně do 2 000 Kč sehnat? Moc díky.
Odpovědět
Profilova fotka
Nemuzu si pomoci, stejne nejlepsi jsou spec. cokolady do fontany...sice je drazsi, ale chutove fakt vede. Kupujeme v Makru za 450,- / 2,5 kg a je opravdu mnamkozni.
Odpovědět
Vy mi ale děláte chutě!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky a zkoušela jsem už některá tu fontánku z tchiba? A je u ní návod? Jak může být dlouho v provozu? Taky do ní asi půjdu...mňam ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem teď také koukla, kde sehnat nějakou čokofontánku, protože ze všech stran slyším, jak je to úžasné. Tak jsem našla ještě mimo těch co už jste zmínili obchody A Gastro a ještě obchod-gastro. Tam vyjdou kolem 1 500 Kč a vejde se tam cca. 600 - 700 g čokolády.
Odpovědět
Profilova fotka
ru ru - to je normální obsah, jako ta naše, prostě ji budeš muset 2x až 3 x doplnit rozpuštěnou čokoládou s máslem. Rozpuští se nejlépe v mikrovlnce - občas to chce ale promíchat :-) Jinak fakt chuťovka... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem teď byla v this and that ve vodičkově a tam mají čokoládovou fontánu za 790,- Jen mě překvapilo, jak je malinká. Holky, jak je velká ta Vaše z tchiba? Pak tam ještě měli velkou za 1690,-
Odpovědět
Profilova fotka
malinká se na svatbu příliš nehodí... Já jsem měla značku Walt Disney je taky na cca půl kg čokolády 1 dávka a tak se muselo pořád doplňovat. Do velké fontány jsem ale fakt nechtěla vrážet peníze....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky.Nevíte kolik čokolády se vejde do té z popronu, nikde jsem to na jejich netu nenašla napsaný :-(
Odpovědět
Profilova fotka
vejde se tam 400g
Odpovědět
verru: Ted jsem taky koukala na tu tchibo fontanu a maji tam uvedene rozmery: průměr: cca 22 cm; výška: cca 38 cm. Uvazuju o porizeni, ale taky bych rada vedela kolik se do ni vejde cokolady, to tam napsany uz neni.
Odpovědět
Profilova fotka
Juliaana: 38 cm je docela dost, ta v this and that měla tak 25 cm. Myslím si, že ta z tchiba bude tak stejně velká jako ta walt disney to znamená na půl kila, to by asi šlo...třeba nám napíše ještě někdo, kdo už si jí z tchiba pořídil...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak si odpovídám sama, resp. jsem se zeptala na stránkách tchiba a ty mi poslali návod. V návodu píšou, že fontán a je na maximálně 1500 g čokolády. Takže já objednávám:-) Jestli je ještě některá z vás nerozhodnutá, tak vám můžu poslat návod do IP.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Hmm, tak nic, jsem přímo nas..... už je vyprodaná
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jsi mě moc nepotěšila, já o ní taky dlouho uvažovala a teď když jsi psala, kolik té čokolády se tam vejde, tak je jak za hubičku. Tak mě vlastně ani nepřekvapuje, že už není. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj,.. mam jednou pouzitou fontanu ... kdybyste meli zajem, tak napiste ;-) je bez vad,.. vyborne poslouzila, ted mi zbytecne lezi ve skrini..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, prodávám novou čokoládovou fontánu za 800kč, dala jsem rodině tip jakou chci a dostala jsem 3, takže 2 prodávám pod cenou, co já s tím doma:D Více viz. bazar.
Odpovědět
Ahojda,má někdo Tchibo fontánku?
Odpovědět
To ty svatebni saty budou teda vypadat...:) My jsme meli cokoladovou fontanu na firemni party a mela jsem cokoladu vsude... ale ja jsem stare pra.e, takze na moji svatbe bude asi bohuzel chybet.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
já nedávno viděla čokofontánku v akci v Rossmannu za asi 550,- ale mi ji nechceme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, taky jsem jí viděla prodávat na modré střeše ... tak mrknite tam :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jo_ve ta čoko z Makra to je super cena. já našla na pronajemfontan tu belgickou 2,5 kg za cca 900 a pak nějakou Carlu 1kg za 200 cca, nejsem si teď stopro jistá. no a našla jsem hodně v diskuzi že ta Carla je fakt jak ta belgická, ještě lepší než Milka
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám fontánu na 600 g čokolády. Koukala jsem na netu na náplně a říkala jsem si, kdyby někdo chtěl objednatu tu pravou belgickou z ciziny, tak by to asi vyšlo levněji, ale když mají v makru tak levnou. Ale jde o to jestli je i dobrá? A všichni budete mít mléčnou? Neuvažovali jste o bílé čokoládě?
Odpovědět
vrtule83 : diky, pujdu to omrknout!
Odpovědět
vrtule83: v Rossmannu jako v drogerii?
Odpovědět
tuta: no prijde mi to divny ale myslim ze jo.... pujdu se tam dnes podivat
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo v drogerii, ale je to už nějaký týden zpět
Odpovědět
vrtule83: fakt? A kde? a jak dlouho?
Odpovědět
Profilova fotka
holčiny kolik objednáváte té čokolády? já bych chtěla tu belgickou ale hořkou, zkoušeli jsme s přítelem milku, byla super,ale nesnědli jsme toho moc a byli jsme strašně přeslazení. proto radši vezmeme tu hořkou navíc, ovoce je sladké samo o sobě, tak to bude fajn, ale netuším kolik toho objednat. poradíte? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme si ted na vikend objednali 2,5 kila ty belgicky :) Taky jsme vzali radsi horkou (ona zas tak horka neni, ma asi jen 53% nebo tak nejak), tak uvidime co na ni reknou ostatni... Chceme vyzkouset na svatbu fontanu i cokoladu, oba jime zasadne jen horkou, kdyz uz :) Ale kdyz by ostatnim nechutnala, tak holt bude mlecna :D Kazdopadne ty 2,5 kila snad cely nesnime, ale chteli jsme cely to original baleni, nez aby bylo odsypany z kdo vi jak dlouho otevrenyho pytle :-S
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?