Kde seženu fontánu na čokoládu do 2000 kč?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak ji už marně několik měsíců sháním. Poradí někdo, kde ji mají aktuálně dostupnou? Chci výrobek z České republiky, tzn. z Ebay se mi objednávat nechce. Předpokládala jsem, že ji seženu kolem 1500 Kč, ale nikde není dostupná. Už jsem stáhla objednávku z několika e-shopu a teď čekám na Neckermmana, kde mi zatím také nepřišla a ani neví, kdy bude na skladě. V Potten Pannen je také vyprodaná. Ví někdo, kde ji aktuálně do 2 000 Kč sehnat? Moc díky.
Odpovědět
Profilova fotka
kotatkoz: tak dej pak info. musím nastudovat jak dlouho může být ta fontána puštěná, ale stejně netuším kolik jvzít té čokolády :-S
Odpovědět
Profilova fotka
holky take bych chtela cokofontanu,ale nevim kde nejlepe ji koupit, myslela jsem neco do 2-3 tis, odkud mate vy??? my budeme mit docela hodne deti, tak hlavne pro ne jako spestreni, coko asi vezmu mlecnou preci jenom detem asi chutna vic nez horka a dve fontany kvuli tomu kupovat nebudu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pindruzka: já mám čokofontánu z protonu, stála 1200, dělají se i čokofontány dvojité, kde ti může téct zároveň mléčná a hořká, nebo bílá a tmavá, kolik stojí nevím, ale určitě se dá sehnat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo_ve: prosím tě jak se jmenuje ta čokoláda z makra, nevím kde ji tam hledat a je to belgická nebo ne? a taky jestli mají i hořkou? ;-)
Odpovědět
Ted jsem se koukala na titanovepamve.com a maji cokofontany ruznych velikosti a i ty ceny maji docela prijatelne. Holky, ja ted normalne slintam :)
Odpovědět
Profilova fotka
escabarajito: a je dobra ta z protonu? ted jsem na ni koukala a zda se mi nejaka levna tak jestli funguje :-) ma tam take 2 polohy knofliku na roztaveni + roztaveni-chod? cena je vic nez prizniva
Odpovědět
Profilova fotka
taky jsme původně zvažovali "tu z makra", ale je to obyčejná poleva - né čokoláda! Nakonec jsme se rozhdoli, že když už tak už a objednali jsme "českou belgickou čokoládu" carla. Jsem zvědavá, jaká bude.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky my jsme dostali od me skvele sestricky k Vanocum jako darek cokofontanu, stala pry neco kolem 700kč ale se slevou v quelle. Vyzkouseli jsme ji a byla uzasna, jen jsme nemeli specialni cokoladku,tak nam trosku tuhnula,ale jinak super :-) myslim si, ze je to vec,ktera se nepouziva zrovna nejcaseteji tak je zbytecne za to davat tisice :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pindruzka: fontánu jsme zkoušeli a spokojenost maximální, je celá nerezová, kromě nožiček, žádný plast. má dvě polohy knoflíku, čokoláda tekla skvěle a šla i dobře vyčistit. není to sice bezhlučné ale žádný rámus to také není, navíc na té svatbě asi moc ticho nebude, aspoň doufám, takže je to jedno. nejsem první kdo ji odtud má a spokojenost byla na všech stranách, takže doporučuju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
escabarajito a odkud jsi měla čokoladu? já mám objednanou v anglii přes sestru a jako kdyby toho štěstí bylo málo budu ji mít nakonec zadarmo. ale to je na dlouhé povídání. doveze mi ji sestra v březnu pak vyzkouším.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, pri hledani cokoladove fontany, jsem nasla tyto informace ohledne cokolady, cituji: Pro dokonalý zážitek a bezproblémový provoz čokoládové fontány doporučujeme použití luxusní belgické čokolády Callebaut. Tato čokoláda do čokoládové fontány má vyjímečné vlastnosti a lépe teče, než jiné druhy čokolády. Je to dáno vyšším obsahem kakaového másla, které je v běžných čokoládách nahrazováno rostlinnými tuky a pro použití ve fontánce je třeba normální čokoládu upravovat do patřičné konzistence přidáváním oleje. To při malých zkušenostech s přípravou čokolády pro fontánu může vést ke zničení celého připravovaného množství čokolády. Použitím nevhodné nebo nevhodně namíchané čokolády může být čokoládová fontána také nevratně poškozena. Take maji ruzne prichute cokolad, ktere si je u nich mozne koupit: Tmavá čokoláda129,- Kč/kg Bílá čokoláda 149,- Kč/kg Karamel 199,- Kč/kg Jogurtová 199,- Kč/kg Hořká čokoláda Carla 199,- Kč/kg Mléčná čokoláda Carla 199,- Kč/kg Hořká čokoláda Callebaut 280,- Kč/kg Bílá čokoláda Callebaut 330,- Kč/kg Mléčná čokoláda Callebaut 330,- Kč/kg Jahodová čokoláda Callebaut 360,- Kč/kg Ostatní čokolády Callebaut 490,- Kč/kg
Odpovědět
Profilova fotka
nez sem to stacila upravit, taxe mi to sem odeslalo.... :-) Kdybyste mely zajem o kontakt, muzu poslat na IP.
Odpovědět
Článek se načítá
klarah1804: a jakou a odkud mas tu coko? segra taky bydli v uk(ja po ctyrech letech utekla...)
Odpovědět
Profilova fotka
sluni: posli mi prosim kontakt kde coko objednat svatbu mame sice az v srpnu,ale planuji coko nejdrive vyzkouset kolik myslite ze je potreba coko pro cca 60 lidi, teda nepocitam, ze to na to budou chodit vsichni je to spise pro deti. c myslite?jake mate zkusenosti??????? to by bylo blby kdyby pak nezbylo
Odpovědět
Profilova fotka
pindruzka: zalezi jakou mas rodinu, u nas to asi nikdo moc nebude znat takze to bude muset jit kazdej zkusit:-) takze pocitam ze na 40 lidi koupim asi to baleni 2.5kg belgicky cokolady, pocitej s tim ze budou mlsat jenom chvilku pak bude dort cukrovi a jak se bude pit tak uz nikdo nebude moc chtit.. pritel si porad ze me dela legraci ze jak me zna tak si k ty fontane dam i zidli a budu tam travit vetsinu casu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to abxch koupila tak 4 kg (teda zda se mi to moc), ale uvidime, oni totiz vecer maji prijit jeste kamaradi, pocitam, ze ty budou spis pit, ale co kdyby ja jsem teda pak hnedka desne preslazena, me by stacila tak jedna tabulka coko na rok, ale musim myslet na ostatni jen se bojim o ty deti, beztak budou mlsat porad, tak aby jim po tom jeste nebylo spatne :-D :-D :-D
Odpovědět
Ahoj sehnala jsem na ebay fontanu za 38 euro(neco kolem 1000kc) kdo ji zhani je to dobry nabidka v cechach stoji kolem 2500kc Na ebay sezenete spostu!
Odpovědět
Profilova fotka
martinamili já ještě nemám právě zjišťuji z kama našla jsem něco podobného jak pise sluni myslim na pronajmufontan, píší tam že ta Carla je lepší náhrada belgické než Milka
Odpovědět
Profilova fotka
klarah: mi zkoušeli z té milky, nebylo to špatné, ale příšerně sladké. jdeme do carly. určitě se to vyplatí. :-)
Odpovědět
nema nektera z vas za rozumnou cenu na prodej cokofontanku? Myslim tim do 1000 Kc?
Odpovědět
Máte někdo tu fontánu, kterou prodávají na stránkách pronajemfontan.cz za 990,- Kč včetně poštovného a balného a přidávají k tomu i 100 napichovátek? Nebo jste si ji z těch stránek někdo půjčili (tuším za 300) jaké máte s tou fontánou zkušenosti?
Odpovědět
Ahojte, já si teď objednala čokofontánu ze stránek Zajímavé dárky - stála i s poštovným 1332Kč a je vysoká 31cm a krásně červená-lesklá. Tak se těším,pak pisnu jak vyzkouším. Pokusím se vložit do albíčka :-)
Odpovědět
obrázek vložen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, jak je tezke dat fonatnu do pochodu? budete to delat vy, nebo obsluha? P chce fontanu, tak jsem koukali na pronajem a trochu mi spadla celist - za pronajem chteji 6000 kc za den. a s clovekem 12 000 :-p co to jako ma byt?
Odpovědět
Profilova fotka
escabar pod jakym heslem jsi na protonu hledala tu fontanu?
Odpovědět
Ahojda holky...muj kamarad si ji koupil a ze ji pry bude pronajimat...a uz se tak kona. Tady jsou jejich webovky ;-) a jestli k nemu muzu neco dodat. tak snad jento ze ho znam od svych peti let a ze je perfektni a zodpovednej ;-) Kouknete... cokoladovefontany.nolimit
Odpovědět
Ahojte.... v albíčku mám fotečku na čokofontánku kterou jsem obědnala v Datartu. Měly jednu poslední.... Pro děti bude určitě žůžo, :-D Je tam mickez mouse.... kdyby jste někdo nemohl sehnat, tak po prvním srpnu bude k mání.... Hned po svatbě ji můžu poslat :o) Jestli teda ještě bude fungovat :o) :-D :-D :-D
Odpovědět
estrellita... To nevím co to jako má být.. To bude asi třímetrová fontánka, za ty prachy ne? A ten člověk tam bude pro ty, kteří nedosáhnou až nahoru.. On prostě asi bude stát na žebříku, hosté mu říkat co má napíchnout a v kterém patře té mega fontány to má namočit... :-D To je fakt drsný. Myslím si, že je to zbytečně předražený...Já budu mít třeba s Mickez mousem... nic moc, ale aspoň bude stranda... A myslím že úplně stačí.....
Odpovědět
Holkýýýý něco jsem objevila...... aji jsem se nas...rala :-D Mají i růžovou ale drahou... Ale jinak i levnější... Mrkněte na tohle pronajemfontan Mazec, mají je skladem a od 1290,-....
Odpovědět
a z tech stranek, ktere pred chvili zmizeli uz nejakou fontanku nekdo mate? zacala jsem hledat dneska, chtela bych jen nejakou malou a co nejlevnejsi ale aby fungovala...kdo poradi?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?