Jaký účes byste zvolily?

Ahoj holky, podpoříte mě v myšlence, že se k těmto šatům nehodí rozpuštěné vlasy? Chtěla jsem je původně jen navlnit a s věnečkem, ale čím dál víc jsem přesvědčená, že lepší bude drdol nahoru. Jak se to zdá vám, prosím?
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jo, hele, tohle se hrozně blbě hodnotí. Tohle je nějaký rychlo drdol a ještě tě není vůbec vidět. Jelikož tu téma visí už 6 hodin, asi nejsem jediná, koho to napadlo. Dovedu si k šatům představit i rozpuštěné vlasy, asi je obojí ok, takže se rozhodni podle sebe, v čem se cítíš lépe 🙂
Odpovědět
šaty jsou pěkně zdobené na ramenou, takže klidně drdol 🙂
Odpovědět
Vršek je zdobený tedy rozhodně drdol, jakýkoliv 😎 at to vynikne
Odpovědět
K těmto krásně zdobeným šatům bych volila vyčesaný účes.
Odpovědět
Profilova fotka
Vzhledem k tomu zdobení bych taky zvolila drdol 🙂 Ale i rozpuštěné by určitě šly, jen by tolik asi šaty nevynikly.
Odpovědět
Profilova fotka
Podle mě by sedělo k těmto šatům obojí a rozhodovala bych se spíš dle toho, co je vám příjemnější a v čem si připadáte lépe, zda se staženými či rozpuštěnými vlasy 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dohodla bych se asi i s kadeřnici, ta se určitě zeptá jaké budete mít šaty.. Mě by se líbili i rozpuštěné. Ale jestli se vám líbí drdol tak klidně běžte do toho.. 😉
Odpovědět
Za mě je drdol lepší v tom, že je "svátečnější" a každá žena v něm vypadá dle mého krásně a jinak právě tím, že ho běžně nenosí. Také účes vydrží déle většinou jako zapletený nebo vyčesaný, vím že některé nevěsty s rozpuštěnými vlasy měly brzy buď vlny pryč nebo byly vlasy krepaté apod. - že zkrátka ten drdol je výjimečný.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?