Jak jsem před svatbou zhubla 10 kg

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny, koukám, že téma "hubnutí" je pořád velice populární. Po tom co jsem se v "albu příprav" zmínila, že jsem před svatbou zhubla 10 kg má IP byla plná. Proto píši sem, jak jsem to dokzala. ;-) Hubnutí nebylo vůbec jednoduché, trápila jsem se, ale zhruba během 2 mesíců jsem těch 10 kg měla dole. Stačilo změnit jídelníček a přidat trochu pohybu. Já jsem vždy byla celkem štíhlá až do doby co jsem začala před 2,5 lety žít s manželem (tehdy ještě přítelem), začala jsem pěkně vyvářet, teplé pozdní večeře atd... a pěkně tloustnout. Každý jsme jiný, já zhubla asi takhle: ráno normální snídaně(což já nikdy nesnídala), během dne jogurt, ovoce, zelenina a od šesti už nic, dvakrát týdně aerobic. No a vyšlo to. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jennyska Díky :)
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine a už je to tady!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@kitinka76 hlavně, že jsme se o tom bavily viď? :) založím skupinu (jo jo band :-D) jaký návrhuješ název?
Odpovědět
Profilova fotka
Děvčátka, založila jsem skupinu na krafání o těch našich krafinách zde http://www.beremese.cz/diskuse/privat...
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
@marselina Prosim muzes treba nspsat presne co jsi jedla denne, kdyz jsi zhubla tech 20kg za dva mesice? Moc prosim dekuju ;)
Odpovědět
@lenka_usa21 vdávala se roku 2006 a profil má neaktivní, nejspíš tvou otázku neuvidí
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Proteinova dieta. Uspesnost 100%, ted po svatbe + 17 kg nahoru - za pul roku po svatbe... A ne a ne aby se to jakym koli zpusobem pustilo... :( takze - 10 kg na svatbu? ANO... Ale za jakou cenu... :(
Odpovědět
@maria47871 a jaký to mělo vliv na zdravotní stav? 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja som za pol roka zhubla 8 kg a potom otehotnela, takze sa budem vydavat v 6 mesici, a uz teraz vidim, ze minimalne 10 kg navrh oproti pol roku...:-(
Odpovědět
Nečetla jsem celou diskuzi, jen úvodní příspěvek a chci sem jen napsat, že naprosto souhlasím, i mě se tato metoda hubnutí osvědčila, stačilo správně jíst, k tomu pohyb a je :) a hlavně jsem se takhle naučila žít, takže žádné poťapané jojo efekty, neustálé nervy k kýblu a tak, jsem zdravá, šťastná a rozhodně mi k tomu nedopomohly diety :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
A nemate nekdo recept jak pribrat?:_):-D vzdycky jsem byla hubena 55kg 168cn ale po porodu jsem zhubla na 50g :-( a to je mo..... vím co by mi pmohlo prestat kořit ,ale to neumim :-( neco jineho?
Odpovědět
@mobina Jojo stačilo mi taky pečivo a sladký vynechat (samozřejmě ne úplně na 100%, ale aspoň na 90%). A výsledky byly fakt znát - asi 8 kg. Ještě to není ideální, ale spíš bych potřebovala cvičit, takže začnu, abych do svatby (která je až za rok :-D :-D :-D :-D byla fit) :-D.
Odpovědět
@andilek85 Taky bych tak 2 - 3 kilča chtěla přibrat. Bohužel to z důvodu dlouhodobého stresu nejde :-/. Opravdu nemám chuť k jídlu. Nejsem nijak extrémně hubená - při 150 cm mám asi 47 kg, ale nejsem ráda, že se mi rýsují kosti v dekoltu nebo že se mi zmenšují stehna, zadek atd. Takže holky, buďte rádi, že máte pár kilo na víc pokud jste spokojené :-). I to jsem si zažila a bylo mi O DOST líp než teď.
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně kosti v dekoltu ručičky hubenounke zadek se mi stratil:-(já jim málo nejde my to víc ale co mám dělat táta byl hubený já mám tělo po něm váha my dělá problém přibrat....a taky není příjemný pořad poslouchat jee ty si hubená ,jeee jis něco ,ty si vychrtla atd....chtěla bych mít těch svých 55kg a byla bych spokojena ....
Odpovědět
@andilek85 Taky jsem se cítila víc žensky nebo jak to říct. Ale bohužel je opravdu těžší přibrat než zhubnout. Protože pokud člověku víc jíst nejde, nedá se nic moc dělat. Ale když jíst můžeš, je snadnější (i když taky těžký, znám to :-D) si něco odříct.
Odpovědět
Profilova fotka
Jj mě to vadí rada bych 5kg :-(ale to se mi nepovede....
Odpovědět
Vyměnila bych svých pár kilo navíc, má někdo zájem? :D mám 2 týdny před svatbou a slíbila jsem si že zhubnu, místo toho žeru a žeru a žeru a pěkně si kynu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Prosila bych 5kg rezervace:-D
Odpovědět
Koukám, že je tady burza kilogramů. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak holky, já mám opačný problém, začala sem běhat a cvičit a zvětšil se mi objem svalů a já 3 týdny před svatbou zjistila že mi šaty skoro nejsou a nemůžu v nich skoro ani dýchat :-( :-( ... nevím, nepřipadám si v nich teď vůbec hezká! bohužel nemám korzetové a v salonu mi řekly, že tyhle šaty rozšířit nelze :-( :-( , sem úplně k.o. :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@barulina90 teda nevim co presne si cvicila, ale ze by tak extremne narostla svalova hmota...to je zvlastni....ja beham opravdu hodne a nohy mi za ten rok a pul co beham intenzivne trochu vice zesilily, to je fakt, ale ze by to bylo nejak moc...zkus behat spis pomalu a po rovine (cim rychleji a cim vic zvlnenej teren tim vic rostou nohy) a z dalsiho cviceni zkus spis to zamerene na hluboke svaly (jako pilates)...nebo jen doma s vlastni vahou (to je stejne lepsi nez tahat zelezo...)....
Odpovědět
@laka_lacenda souhlasím :) @andilek85 a nechceš si zajít za nutričákem? Nepomáhají jen s hubnutím, ale i s přibíráním a i jinými problémy
Odpovědět
Profilova fotka
@laka_lacenda nevím, narostl mi hrudník, né prsa, ale obvod pod prsama :-( takže se v šatech skoro nenadechnu a budu ráda když je zapnu a nerupnou :-( no teď už s tím stejně prd udělám... V prosinci, lednu mi sedly jako ulité a teď je sotva zapnu, jinak prsa se mi zmenšila, ale hrudník narostl... no nic... snad to nerupne
Odpovědět
Profilova fotka
Já teda řeším pravý opak. Stále hubnu a snažím se přibrat ale moc se mi to nedaří
Odpovědět
@barulina90 Nejsem sice zadny odbornik, ale doporucila bych delat jen lehke kardio a vysadit posilovaci cviceni horni casti tela, snad se to zlepsi ;-) @vitulovas Zkuste jist vic skrobu (testoviny, brambory atd) a delat mene kardia. Jen muj nazor, jak rikam - nejsem odbornik, ale tohle me napada jako zakladni vec.
Odpovědět
Profilova fotka
O tom sem taky premyslela uvidíme spíš by to chtělo cvicit a nabrat svalovou hmotu:-)....teď s malou to jde ale těžko:-(když já jsem po tatovi a ten strašně jedl a max váha 62kg při 185cm..
Odpovědět
@andilek85 Hlavne cim vic cvicite, tim vic papejte :-) A nemate problem se stitnou zlazou??
Odpovědět
Profilova fotka
Nene nemám ta je OK;-) no já i málo papam jim ale často pořad něco:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?