Jak jsem před svatbou zhubla 10 kg

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny, koukám, že téma "hubnutí" je pořád velice populární. Po tom co jsem se v "albu příprav" zmínila, že jsem před svatbou zhubla 10 kg má IP byla plná. Proto píši sem, jak jsem to dokzala. ;-) Hubnutí nebylo vůbec jednoduché, trápila jsem se, ale zhruba během 2 mesíců jsem těch 10 kg měla dole. Stačilo změnit jídelníček a přidat trochu pohybu. Já jsem vždy byla celkem štíhlá až do doby co jsem začala před 2,5 lety žít s manželem (tehdy ještě přítelem), začala jsem pěkně vyvářet, teplé pozdní večeře atd... a pěkně tloustnout. Každý jsme jiný, já zhubla asi takhle: ráno normální snídaně(což já nikdy nesnídala), během dne jogurt, ovoce, zelenina a od šesti už nic, dvakrát týdně aerobic. No a vyšlo to. :-)
Odpovědět
@lamorgaine Klidně nějaké navrhni :-)
Odpovědět
@mon_88017 :-D Jo, ta hláška je mega :-D Holky, eště že jsem se rozhodla vstoupit do klubu "detox brides" až od zítra. Ten můj bloučín mě překvapil větrníkem. Sice původně plánoval koupit ty dva poslední, co v kantýně zbyly, ale předběhla ho nadprůměrná kolegyně (váhou, nikoliv IQ) a jeden si koupila. Tak jsme si ten jeden zbývající rozpůlili :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mon_88017 jo tohle mi vdané kolegyně v práci říkají pořád :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@spring82 no třeba čtení nebo dělání výzdoby na svatbu :-D
Odpovědět
@lamorgaine Nebo počasíííííííííííííííííí :-D Ale jako rozhodla jsem se vlézt do téhle diskuse, protože do svatby chci tak 5kg dát dolů - to už abych začala, že? :-D No dobře, tak od pondělí :-D to je stejně skvělá hláška....od pondělí a nebo od zítra :-D
Odpovědět
@spring82 Prave musis ode dneska.....jinak se k tomu clovek nedokope nikdy ;-) Vitej v klubu, ja taky chci dat 5 kg dole, a dneska rano jsem vstala driv a cvicila, po praci si pujdu zabehat a od zitrka zacinam detoxikovat s @lamorgaine, takze tak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@spring82 s námi se hubne dobře :-D a ještě líp se tu krafe o všem možném i nemožném :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine když pupičková tu není aby nám poradila se svatebním čajem!! A já už jsem z něho fakt zoufalá??? Mám použít ovocný, nebo zelený?? A na obal srdíčka nebo kytičky?? Já se fakt asi nevdám :-( :-(
Odpovědět
@valerie27 @lamorgaine No tak to jděte někam to abych se do toho taky pustila :-D :-D Koukám dobře že jsem sem vlezla - to přesně potřebuju - nakopnout :-) Když budu vědět, že si tady každý den přečtu co všechno jste dělaly a udělaly pro to zhubnutí, tak mi to nedá abych byla pozadu :-) Tak dáme "soutěž", ne? :-) Třeba jednou za týden sem mrsknout výsledek našeho snažení - co vy na to? :) Já v loňském roce navštěvovala výživovou poradkyni a jídelníček mám předepsaný od ní tak se na něj chci zase zaměřit a dodržovat ho.... Jakou detoxikaci plánujete?
Odpovědět
Profilova fotka
@kitinka76 pupičková má zase doma pupíčka, tak nemá čas :-D a navíc detoxikuje, tak už je asi detoxikovaná :-D Má ty čaje v albu a myslím, že tam pod tím mi psala, co to je za čaje, tak k ní koukni :)
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine mechtlí a detoxikuje dohromady??? =-) ta bude šlang!! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@spring82 No jistěééééé, tak póóójď a kdo víc jo? :-D Ten detox je tu o stránku či dvě zpět, mám ho taky od "výživovky", tak jsem se podělila :). Myslím, že co týden je málo, tak co 2týdny už by to mohly být výsledky pěkný :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@kitinka76 K vzteku ]-( :-D :-D :-D a člověk aby cvičil ]-(
Odpovědět
@spring82 Mrkni na stranku 105, tam je ten detox...a ta soutez, to zni fakt zajimave, ja jsem pro, jednou za tyden sem napsat vysledky, to bude motivujici :-D
Odpovědět
Dracice, tak zitra se pekne vsechny po ranu zvazime, zapiseme a za tyden v patek rano zase a pak se pochlubime s vysledky, ju?
Odpovědět
Profilova fotka
@valerie27 holky za týden je fakt málo, ty výsledky budou menší, za 2 týdny minimálně budou větší a to je pak lepší, hlava nebere za jak dlouho, ale kolik a to bude víc za drobet delší dobu. A doporučuju všem změřit :)
Odpovědět
@valerie27 @lamorgaine Je celkem jedno jestli za týden nebo za dva - zase si říkám, že dva týdny čekat na nějaké nové hodnoty :-) Možná nevadí, že budou o málo, ne? :-) Ale jak chcete podřídím se :-) A dáme si nějaký termín do kdy to bude? Která z nás má svatbu první? Že bychom to daly nějak do toho termínu :-) Já 8.6. A co trest za prohru? :-D Takže zítra ráno si tu hodíme každá váhu a míry, ok? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@spring82 tak mně je to taky fuk, jestli týden nebo dva, jak chcete :) Termín je mi teď už taky jedno, šaty už mám na cestě :) A trest bych nedávala, to je demotivující (jako třeba, že budu muset přeběhnout nahatá přes celý náměstí :-D:-D :-D)
Odpovědět
@lamorgaine OK, klidne teda za dva tydny, ja jsem pro. Ale krejcovsky metr doma nemam :-D
Odpovědět
@lamorgaine No to jsem nemyslelaaaaaa :-) jen nějaký vtípek, ale on myslím bude bohatě stačit ten dobrý pocit :-) Tak já už mám šaty taky vybrané, ale přece jen - utáhnout se dají :-) :-) :-) Jdu mrknout na ten detox...
Odpovědět
@lamorgaine Kdyby byl takovy trest s tim namestim tak do mesice jsou z nas ze vsech anorekticky si myslim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@valerie27 bysme se odpařily :-D
Odpovědět
Ježiši marja, u nás běhat na náměstí!!!! V té naší řiti....co by tomu lidi řekli???!!!! :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@spring82 a ještě mi teda jako řekni, co chceš hubnout, dyť jsi jak vyžle v těch šatech ]-(
Odpovědět
@spring82 By rekli ze ti z te svatby asi preskocilo :-D
Odpovědět
@lamorgaine Tu horkou vodu se závorem a citronovou šťávou - to prostě jen zaleju zázvor horkou vodou a nechám louhovat, jo? Nebo jak? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@spring82 jo zaleješ čerstvý zázvor a louhovat se to ani nemusí, pálí to hned :-D
Odpovědět
@lamorgaine No hele, zdání klame - to jsem zkoušela na začátku února :-D od té doby jsem přibrala asi 3 kg ]-( To bude určitě hnus ten zázvor, ne? :-D @valerie27 No to nejmíň :-D Holky, nejhorší je, že můj skoro muž má hospodu :-D a pak hubněte, když je tam fut něco dobrého :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@spring82 pupickova říká, že prej to hnusný je, mně to nevadí :) A kolik vážíš a měříš?
Odpovědět
@lamorgaine Hm, to bude asi jak kdo - já tuším, že mě to moc nepojede, ale něco snad vydržím :-D Hele mám asi 163cm a teď tak 64kg....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?