Harmonogram svatby od 14:00 - jaké máte zkušenosti?

Dobrý večer všem, máme obřad od 14:00 na stejném místě jako potom hostinu a večerní raut, takže žádné přejíždění. Vím, že se to dopředu nedá všechno naplánovat, nicméně alespoň zhruba bych chtěla vytvořit harmonogram svatby. Vidím to na: 14:00 - Obřad, gratulace 15:00 - Zasednutí k obědu, proslovy, oběd 16:00 - Nakrojení dortu, přinesení sladkého baru, káva...Po nakrojení dortu se s budoucím manželem odejdeme fotit, cca hodinu 17:00 - Příchod z focení a následné focení skupinových fotek s rodinou zakončené házení kyticí 18:00 - Začíná hrát kapela, první tanec a volná zábava, kapela hraje do půnoci 19:00 - Přinesou raut 21:00 - Přinesou tataráček a topinky 18:00-24:00 - Hraje kapela, volná zábava Moc prosím ty z Vás, které již mají svojí den za sebou a měli harmonogram podobný o postřehy a tipy, jak se to časově vyvíjelo alespoň zhruba, zda jsem na nic nezapomněla, svatba za 14 dní a hlodá mi to v hlavě. Svatba bude spíše neformální, na statku, všechno v jednom, cca 50 lidí, hodně dětí, já sama mám dvouletého chlapečka.Moc se těšíme na kapelu a na to, že se uvidíme s lidmi, kteří jsou nám drazí, nejsme vůbec tipy na kolektivní "svatební" hry a zvyky, tak to bude pojato spíš jako setkání rodiny a kamarádů s dobrým jídlem a moc dobrou kapelou. Děkuji Vám za radu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Řekl bych klasický rozumný harmonogram, nevidím tam nic co by mohl být problém :) Ono hlavně všechno co je po hostině už většinou nepotřebuje úplně přesný harmonogram, ty věci na sebe prostě přirozeně navazují, plus mínus nějaká půlhodinka :) Takže v klidu ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, my jsme to meli velmi podobne, jen bych mozna zvazila ten raut v tech 7. My jsme meli raut v 8.30 a stejne lidi moc nejedli, protoze byli jeste stale plni od obeda a ze sladkeho, ktere meli po obede. Takze bych mozna doporucila ten raut treba az v 9.
Odpovědět
@alaw děkuji za reakci, taky mě to napadlo, ale zase si říkám, že je řada lidí, které jsme pozvali večer na raut od 18:00, tak aby tam bylo co jíst a oni nemuseli cekat :-)
Odpovědět
@nikola160 a já si zase říkám, že je ten raut dost pozdě. Samozřejmě záleží na lidech, ale třeba u našich hostů skoro polovina nejí sladké. Jsem zvědavá, jestli vůbec ochutnají svatební dort.
Odpovědět
Profilova fotka
@nikola160 Aha, tak to pak asi jo... My jsme to nemeli rozdelene, vsichni tam byli na celou dobu. Obed byl nakonec nekdy v 15.30 (i kdyz v planu byl na 15.00 :) a tim, ze jsme meli 85 hostu a 3 chodovy obed, tak nez se vsichni najedli, tak bylo pet, pak vsichni si davali dort a dobroty ze sladkeho baru atd, takze jist prestali cca v 6, takze proto jsem rikala, ze v 6 raut mi prijde brzo, ale pokud mate lidi, kteri prijdou az po obede, tak to dava smysl :)
Odpovědět
Profilova fotka
My to tak měli :) celkem nám to vycházelo dle plánu a to jsme to nijak hystericky neřešili...
Odpovědět
@rulexnone Krásně udělaný harmonogram:) Děkuji
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 6 měsících
@nikola160 Můžu se vás zeptat Niky, jak jste to večer řešila se synem? Když jste ho musela dát spát, využila jste babičky... Děkuji za tipy
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, je dobré mít koordinátorku , jinak se časy hůř dodržují a pak píšete hodně dětí, program pro děti je taky fajn, aby se nějak zabavili, co třeba animátorku, nebo kamarádku, která se Vám o ně postará.Hezký den Michal Krulich
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Dobrý den všem, poradíte mi? Máme svatební obřad naplánovaný na 15. hodin. Řeším, jak poskládat časově zbytek dne. Obřad i hostinu máme na jednom místě. 15:00 obřad venku na terase hotelu 15:30 focení skupin i novomanželů, venkovní program a drobné občerstvení pro hosty 16:45 přípitek, slavnostní menu (polévka, hlavní chod) v sále 17:30 novomanželský tanec, otevření taneční/volné zábavy 18:30 káva, krájení dortu 20:00 teplý raut Jde mi hlavně o uspořádání novomanželského tance a krajení dortu. Nejsem si jistá pořadím. Já bych si třeba ráda dala po jídle kávu a dort, ale ne všichni to tak mají, ale je fakt, že pak se zvednout a jít hned tancovat... uf. A tak jsem zvolila nejdříve variantu tanec a poté teprve krájení dortu. Ale přijde mi, že zase honím hosty sem tam. Poradíte, co by vyhovovalo vám a časy? Děkuji 🙂
Odpovědět
@elucak nevim, kolik vas bude, ale 45 min na jidlo a pripitky mi prijde hrozne malo... My jsme krajeli hned po obede,protoze spousta lidi voli sladke ke kaficku po jidle (i tak nekteri malem nevydrzeli,nez nakrojime, a uz si behali sami pro sladke..).. Za sebe mam pocit,ze 16:45 pripitky,mozna 17 zacnete jist 2chody.. a ve 20 uz raut - to jeste nikdo nebude mit hlad,kdyz jeste mezitim bude dort.. Ale je to muj dojem,my meli obrad jidlo driv,tak jsem zvedava,co poradi holky,co mely taky pozdejsi
Odpovědět
@qlarinka právě, mít obřad dříve, tak se to plánuje líp. No nechtěla jsem mít ráno fofr a taky vzhledem k odpolednímu spánku našich dětí je to až odpoledne, Teď mi celý den přijde krátký a nevím, jak tam vše vtěsnat 😒
Odpovědět
Článek se načítá
@elucak Mě se zdá, že je tam moc toho jídla. My tedy měli obřad v 10:00, takže úplně jiný program a hlavně jenom celodenní raut, ale pokud by mě někdo zval na obřad v 15:00 tak bych ani s obědem už nepočítala. A pokud máte v plánu občerstvení během focení, pak ještě oběd, dort, večerní raut - to je trošku "vražda jídlem"🙂. Já bych asi po obřadu udělala rychlé fotky novomanželů, s rodinou, skupinek a tak, rozkrojila dort + případně nějaké to občerstvení a vyrazila na novomanželské focení. Pak tanec a raut klidně už dřív a oběd prostě vynechala, ale třeba bude mít někdo lepší nápad.
Odpovědět
Jo, to co navrhuje @lekulina mi přijde dobrý směr přemýslení 🙂 udělejte jenom raut, klidně ať začně dřív...a jestli chcete "jíst společně", tak jenom polévku a pak raut 🙂
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Profilova fotka
Ahojte, obnovuji diskuzi, je tu ještě někdo, kdo by se svěřil s harmonogramem na odpolední svatbu? 🙂 Plánujeme obřad ve 14 nebo 15 hodin, pak raut. Na mlýně, vše v jednom místě. Dejte inspiraci, prosím 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@kristy82 ahoj, my máme. Mel by ti to poskládat hlavně fotograf podle světla a podle měsíce atd... Takže to ber spise jako orientační 😉😊
Odpovědět
@kristy82 Ahoj, taky máme obřad ve 14:00 a program vypadá následovně: 13:00-13:30 příjezd hostů, welcome food & drink, 14:00 obřad, poté gratulace, krátké společné focení, přípitek a proslovy, cca v 15:30 se otevře odpolední raut, kolem 17:00 se nakrájí dort, v 18:00 to rozbalí kapela a dáme první tanec. Poté se plánujeme vytratit na párové focení, po návratu hodím kytku a kolem 19:30 se otevře večerní raut. A až kapela dohraje, večerní party bude mít na starosti DJ.
Odpovědět
@kristy82 Ahoj, taky máme vše na jednom místě - a taky na mlýně🙂. Harmonogram je velmi orientační, vše se bude dít podle toho, jak sami budeme chtít, ale plánujeme to zhruba takhle: 12:00 welcome drink 13:00 obřad, gratulace 14:00 společná fotka a skupinové fotky 15:00 přípitek, novomanželský tanec a raut, odpolední kapela 17:00 krájení dortu, kávy (pak se pravděpodobně "zdejchnem" pofotit - v areálu) 19:00 DJ, grilování - kdo nemá rád sladké, tak od těch 15 hodin bude mít tak akorát místo na maso od 21:00 lehký večerní raut - na večerní zobání nicméně body od 13 do 15 hod budou na sebe navazovat, takže možná bude už 14:30 odtančeno a raut odstartovaný🙂 uvidíme, jak budeme rychlí - myslím, že spíš ne😄
Odpovědět
Profilova fotka
@te_ssiinka_nelova takhle nejak bych si to predstavovala 🙂 Svatba bude konec kvetna, tak mozna bych jeste posunula 1. tanec az se setmi. Je pravda, ze bude asi nejlepsi to zkonzultovat s fotografem. Diky.
Odpovědět
Profilova fotka
Dekuju holky. Jeste si pohravam s tim, ze bychom dali krajeni dortu po obradu, nez se otevre raut, ze by si k tomu vsichni sedli a byli by pohromade na proslov a pripitek. Ale nevim, zda to neni blbe, nekdo sladke vubec neji. Jak ale nahnat hosty vsechny dokupy, kdyz neni servirovane jidlo? 😄
Odpovědět
Profilova fotka
@kristy82 my máme servirovany predkrm právě z tohohle důvodu jinak bychom neměli servirovane nic.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?