Sháním na svatbu kapelu z Říčan u Prahy a okolí

Profilova fotka
Ahojky holky, nevíte o nějaký prima kapele z Říčan u Prahy co by nám zahrála na svatbě?
Odpovědět
zkus se podívat na stránky kapely coda, nebo studio 95, ale ty snad nemaj stránky nebo jsem je spíš nenašla.....
Odpovědět
ale dle mého když přijdeš do retsaurace tak by tam měli mít nějaké kontakty...to se snad dělá už všude...
Odpovědět
Profilova fotka
tady jsou nějací hudebníci : http://vyhledavani.hyperinzerce.cz/0/... jinak nevím jestli bych si moc nechávala doporučit kapelu z restaurace - mělo by to být hlavně podle vašeho vkusu, tak aby vám ve finále nedošli 3 dědečci s dechovkou... :-) Kapelu chtěj předem slyšet - naživo, nebo alespoň nahrávky a mrkni do repertoáru... A ještě tady z firmy.cz : http://www.firmy.cz/Remesla-a-sluzby/...
Odpovědět
no jasně,spíš jsem myselal že v retauracích mají většinou vizitky a po telefonátu a dohodě se na ně můžete jít mrknout.....samozřejjěm vybírat kapelu jen podle toho že v retauraci už hrála je blbost..ale kontakty by ti dát měli
Odpovědět
Profilova fotka
Máš pravdu andry... Ale fakt radím vždycky poslechnout - zvlášť lidé s hudebním sluchem by mohli pak na vlastní svatbě trpět :-) Bohužel jsou i kapely co mají super nahrávky a na živo hrají pod psa... Dobrá kapela má budoucí nevěstu vždy kam pozvat na poslech - plesy se blíží a kapela vás tam může vzít na poslech zadarmo, je to jen věc dohody. Kde není dohoda nebude ani dobrá spolupráce...
Odpovědět
Profilova fotka
Holčiny, děkuji za vaše rady a tipy.-)
Odpovědět
kaci: a jakou mas tak predstavu? Myslim repertoar...co by meli hrat?
Odpovědět
Zkus mrknout na stránky Horváth Bandu, ty to mají kousek a hrají dobře....hráli na svatbě mé sestřenice a fakt super...můžeš si vybrat kolik chceš aby jich přijelo atd.... A nebo mám kamaráda, který má takovou rodinnou kapelu a taky zahrají v podstatě cokoliv...kontakt můžu předat...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Veru, myslim, že by měli hrát od každýho něco. Nějakou tu lidovku a samozřejmě i něco moderního. Spíše české písničky. Na kapelu Horváth Band slyším samou chválu,ale taky si to nechají zaplatit. Myslím, že by to bylo na nás moc drahé. Stačilo by nám nějaké duo a cenově by bylo fajn něco kolem 5000,-. Ale pravdou je že v tomto směru nemam moc zkušeností:-( tak nevím jestli je to přijatelná cena.-( Kontakty beru všechny! Děkuji.-)
Odpovědět
Profilova fotka
kaci1 - Dobrá dua berou tak od 6000 tisíc, o cenách kapel je tu i diskuse, kdyžtak ti ji pohledám... Jinak 3 a více hudebníků na svatbě se cenově pohybuje tak od 7 - 8 tisíc - jen abys potom nebyla překvapená... U nás v Brně jsme cenově malinko níž, ale pokud brněnské kapele zaplatíš dopravu a mnohdy i nocleh, tak ti to vyjde nastejno... :-( Píšu ti to, jen abys byla v obraze a mohla si dopředu udělat rozpočet. Pozor, ani DJs nejsou o moc levnější... Na svatbu ale podle mě stejně patří živá hudba :-) Držím palečky ! :-)
Odpovědět
kaci: tuším, že ti Horváti stáli 6000 nebo 7000 (přesnou cenu ti můžu klidně zjistit) a byli tam dva...musím říct, že to rozhodně byly dobře investované peníze, protože bylo vidět, že jsou to profíci....a hráli přesně jak říkáš, od všeho něco...dokonce jsme si vymysleli jednu písnišku ze Slunce, seno..., kterou vůbec nehráli, ale pro nás jí dali dohromady a bylo to super :-) A jak říká katchen...ceny se v tomto rozmezí pohybují, takže si nemyslím, že by Horváti byli oproti ostatním dražší...
Odpovědět
Profilova fotka
Cena Horváth band je naprosto průměrná a na Prahu a okolí spíše nižší.. fakticky... Já nedělám nic jinýho než že to stále sleduju :-) Je to přesně tak !
Odpovědět
Článek se načítá
Takže jsem si to pro zajímavost zjišťovala a je to něco málo přes 6000....
Odpovědět
Profilova fotka
Holky děkuji.-) Jste zlatý! Četla jsem někde Horvath band přez 10.000,-. Možná jsem to jen špatně pochopila. Určitě chci živou kapelu. Té se nic nevyrovná.-) Všechno to obvolám a uvidíme.-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jasně hlavně moc neotálej, kapely jsou zadané i třičtvrtě roku dopředu.... :-)
Odpovědět
kaci: oni mozna berou 10 000 ale to bude nejspis v tom pripade, kdy jedou hrat treba ctyri ;-) drzim pesti ;-)
Odpovědět
veroniko a můžu se zeptat kdy se tvoje setřenice vdávala????ono s horváty je to docela složité, velice záleží na tom v jakém přijedou složení.nevím jetsli si je slyšela třeba na plese nebo tak, ale u nich přestávka znamená 45 min. potom třeba 15 min hrají a zase.....horváti jsou často na maturitních plesech, právě díky té ceně.....slyšela jsem že když hráli na plese, tak se o půlnoci sebrali a že prý jedou ještě jinam že mají další akci......sál nabouchanej lidma aoni si začli balit aparaturu a byli zaplacený do 3 do rána......jak to enkrát dopadlo netuším...ale každopádně by si toto neměli dovolit,mají nosánek malinko nahoru a dovolují si dost....
Odpovědět
Profilova fotka
Jak dlouhé budou mít hudebníci pauzy si může dát nevěsta přímo do smlouvy - my máme třeba 30 minut hraní - pokud je plný parket tak klidně 1 - 2 písničky přidáme a pak následuje 20 min pauza kapely - pouštíme reprodukovanou. Hosté se můžou občerstvit a zakouřit si třebas... Horváth doporučuju poslechnout na živo - hned uvidíš jak to s těmi pauzami mají a jak jsou hosté spokojeni. Je hodně kapel které hrají super, ale jsou už z hraní tak otrávení že víc pauzujou jak hrajou a páni umělci mají nosy nahoru... Nemyslím ale teď nikoho konkrétního, jen upozorňuju na to, že je dost nepříjemné se s tím na vlastní svatbě setkat... ]-(
Odpovědět
já nevím jak to tenkrát bylo, ale fakt to muselo být pro poředatele nepříjemné.....u nich je to spíše o tom kdo vám přijede hrát.....myslím že slovy se u nich moc nezmůže.....ale jde o to na koho narazíte
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?