Sháním kapelu na svatbu 5.6.2020, Pec pod Sněžkou

Dobry den, rada bych poptala kapelu na nasi svatbu v hoskem hotylku v Peci pod Snezkou. Hledam smrcovni kapelu, ktera zvladne nejen jeden styl a uspokoji tak vsechny vekove skupiny :-) Podminkou je mozna ukazka tvorby prostrednictvim YouTube atd. jelikoz ziji v zahranici a nemohou se tak s vami potkat osobne. *za psani bez diakritiky se omlouvam, ale cestinu jaksi na pocitaci nemam :-( Dekuji za nabidky!
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám nabídku do interní zprávy.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabídku hudby jsem Vám poslal do interní pošty. Přeji hezký den, Ivan Vydra
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si poslat nabídku do IP v případě,že by kapela nebyla volná. Jsem Zpěvák, Dj a moderátor a tak budete mít 3v1. Hezký den Patrik
Odpovědět
Profilova fotka
@anetapelcova zdravím Vás osobně jsme kapela, která hraje na plesech a zábavách a taktéž na svatbách. Podívejte se na naše webové stránky popřípadě na youtube.
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, rádi Vám budeme na Vaši svatbě k službám. Ukázky a více informací najdete na našich webových stránkách . Triget :)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@anetapelcova Dobrý den, slečno Aneto, ve věci zajištění kapely na Vaší svatbu v termínu pátek 05.06.2020 v Peci pod Sněžkou Vám rád budu k dispozici. Nabídku Vám, s dovolením, zasílám zprávou zdejší Interní pošty. Obsahuje i kapely a pevně věřím, že se mi povede Vaši poptávku uspokojit k Vaší plné spokojenosti ;-) Doufám v naši budoucí spolupráci a bezchybnou realizaci Vašeho “Dne D”.
Odpovědět
Profilova fotka
Kapela Bosáci. Mohu nabídnout naše služby.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?