Hudba na svatbu DJ

Sháníme vtipného DJ na svatbu. Potřebujeme někoho, kdo má smysl pro humor, nebojí se zapojit do her... Nechceme jenom DJ, který bude stát za technikou a pouštět... Rádi bychom byli za jakékoli doporučení. Lokalita Olomouc a okolí (+- 150 km). Děkujeme 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, já jsem sice trochu z ruky, ale pro kolegy z Olomouckého kraje by bylo dobré napsat termín svatby, aby se bylo od čeho odrazit. Přeji aby vše klaplo tak jak si přejete.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jaké je prosím datum svatby? Jezdím po celé ČR ..od Aše po Jablunkov. Podíváte-li se na můj Instagram www.Instagram.com/dj_ondra_seidl , můžete se podívat na videa s mým moderováním. Je toho tam poměrně dost. Další informace, svatební tipy i reference od nevěst najdete na mém webu www.Hrajisvatby.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý podvečer, jak již zmínil kolega důležité je především datum Vaší svatby, protože mnozí z nás už řeší se snoubenci termíny na příští rok, vše ostatní je pak již na další domluvě s konkrétním Djem, věřím, že zdejší "profíci" nebudou mít s vašim požadavkem žádný problém a velmi rádi vám vyjdou vstříc. Mě osobně vždy těší, když se mohu zapojit do svatebního programu moderováním a věřím dík svým zkušenostem, že to pak má daleko lepší "říz a spád" když se ujme mikrofonu člověk, který s ním umí pracovat 🙂
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?