Hudba na svatbu, 23.5.2020, v Jonášově mlýně

2. pro 20194

Dobrý den,

poptáváme DJ/kapelu/hudbu (max 2-3 lidi) na svatbu 23.5.2020 v Jonášově mlýně (kousek od Tábora). Rádi bychom měli na svatbě také taneční hudbu, někoho, kdo rozezná Jive, Chachu, Walz, Valčík aj. Preferujeme písně v angličtině (pop, rock). Vlastní aparatura je nutností. Začátek cca 16 hod do 24 hod (časy se ještě upřesní).

Děkuji moc za nabídky,
Alice

• Dobrý večer,

dovolím si poslat nabídku do IP.
    Fajn večer Patrik

• Dobrý den. Poslechněte si prosím ukázky z našeho webu. Termín Vaší svatby máme zatím volný a rádi se vám postaráme o muziku. Na stránkách jsou i další informace jako play list, reference ...
    V případě zájmu zašlu nabídku. Přeji hezký den.

• Dobrý den, Termín máme volný. Bližší info naleznete na našem webu. V případě zájmu pošlu nabídku. Ivan

• @alikalice  Dobrý den, slečno nevěsto,
    ve věci zajištění hudby/zábavy na Vaší svatbu v termínu sobota 23.05.2020 v Jonášově mlýně u Tábora Vám rád budu k dispozici.
    Nabídku Vám, s dovolením, zasílám zprávou zdejší Interní pošty.

Obsahuje i kapely a pevně věřím, že se mi povede Vaši poptávku uspokojit k Vaší plné spokojenosti 😉
    Doufám v naši budoucí spolupráci a bezchybnou realizaci Vašeho “Dne D”.

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Dopřejte si živý hudební doprovod na harfu pro Váš svatební obřad a hostinu. Vytvoříme Vám nezapomenutelnou atmosféru přesně podle Vašeho přání.
    Dobří Djové hrají skladby které chcete slyšet. Skvělí DJové hrají skladby o kterých jste ani netušili, že je chcete slyšet!
    Jmenuji se Ondřej Čáň a jsem DJ a barman z Pardubic . Bude mi ctí pro Vás zahrát ,nebo zajistit mobilní bar na Vaší svatbě