Hudba k obřadu a svatební hostině

Hezký den, plánuji svatbu na příští červen a ráda bych se získala tipy ohledně hudby. 🙂 Moje představa je kytara (případně více nástrojů) jako doprovod k obřadu a svatební hostině. Měli jste to někdo tak? Kolik jste platili? Můžete případně doporučit někoho z Prahy? 🙂 Děkuji. Katka
Odpovědět
Profilova fotka
Nás sice svatba čeká až v květnu, ale mám tip - Arte per tutti. Mají hudebníky po celé ČR, zajistí vše a mají na výběr různé ansámbly. My budeme mít kytaru a housle. Co jsem se dívala, tak měli nejpestřejší repertoár. Nás to bude stát cca 4000, ale záleží na ansámblu a lokalitě. Zkuste kontaktovat, paní vám ráda napíše přibližné ceny 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@katerinami Na poslední letošní svatbě jsem hrál k obědu Blackmore's Night ‎a album Shadow Of The Moon. Zkuste. :-) Nebo na obřad zkuste: https://youtu.be/LjwB9bcOrX8 Adele - Someone Like You [Instrumental] ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Přeji dobrý den, určitě ráda napíši konkrétní cenovou nabídku i V8m. Potřebuji jen přiblížit místo obřadu. Můžete také vyplnit poptávkový formulář na www.artepertutti.cz/svatby Přeji příjemný den!
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, jezdíme kytara+zpěv, kytara+zpěv+cajon, případně kytara+zpěv+biví+basa 🙂 hrajeme jak obřady, tak odpoledne k poslechu a tanci. 🙂
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?