DJ na svatbu 18.8.2018, Znojemsko

Zdravím všechny, shaníme nějakého zkušeného a kvalitního DJ na svatbu, případně bychom byli rádi za doporučení na někoho ověřeného. Tak aby byl schopen moderovat, a zároveň zahrát songy od současných hitů až po devadesátky. Vím, že času už není nazbyt, ale třeba na někoho natrefíme :-) Děkujeme x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout služby zpivajiciho dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 15 let a reference více jak 300 svateb. Reference na jednotlivé Dj's najdete na našich stránkách nebo tady na beremese. Dále nabízím pro naše nevěsty možnost naší limuzíny. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Rád bych Vám nabídl naše služby. S moderováním a hudební produkcí nejen na svatbách máme bohaté zkušenosti, včetně realizace a moderování svatebních her atd. Kompletní info najdete na našem webu. Cenovou kalkulaci řešíme tzv na míru dle Vašich požadavků. V případě zájmu jsme Vám k dispozici. Děkuji a přeji hezký den. S pozdravem Petr Helísek
Odpovědět
Profilova fotka
Rád nabídnu své služby. Příznivá cena. Mrkněte na můj web. DJ LUDWA
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?