Dj na 10.2.2018 svatba okolí Slapy

Hledám Dj na svatbu i obřad . Prosím cenu i s obřadem . Obřad je od 14:00 a hraní tak do 2:00 do rána . Děkuji za nabídky Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Markéto, nabídku jsem Vám odeslal do interní pošty. Pokud Vás zaujme, ozvěte se kdykoli. Mějte se krásně, Mirek - DJ Giacomo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, odeslána IP. děkuji Kostolnik
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, naši nabídku máte v interní poště . S pozdravem a přáním hezkého večera. Petra Balatá Tým Uni - DJ´s
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, poslal jsem Vám nabídku do IP :-) S pozdravem Dj Libor Kralovič
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si poslat nabídku do IP. Fajn den Patrik ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám zatím volný, tak bych vám rád nabídl také své profi služby spojené s dlouholetou praxí jako svatební DJ a moderátor na váš velký den.Více zasílám do IP a více informací naleznete na mých www stránkách. Nově také nabízím doplňkové služby pro vás :-) Více v záložce služby na www stránkách. Přeji hezký zbytek dne a těším se na případnou spolupráci. S pozdravem DJ a moderátor Milan Miler
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, odeslal jsem nabídku do IP. Přeji pohodové přípravy na Váš velký den. DJ Zdeněk
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, slečno nevěsto, v termínu sobota 10.02.2018 Vám na Vaší svatbě v okolí Slap rád budu k dispozici. Nabídku Vám, s dovolením, zasílám zprávou do zdejší Interní pošty. Doufám v naši budoucí spolupráci a bezchybnou realizaci Vašeho “Dne D”.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?