DJ na svatbu 18.8.2017 okolí Beroun, Rokycany, Plzeň?

Profilova fotka
Neznáte nějakého šikovného DJ a zároveň moderátora na svatbu? Který by nám zpříjemňoval náš svatební den ve Zbirožském dvoře?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám zatím volný, tak bych vám rád nabídl také své profi služby spojené s dlouholetou praxí jako svatební DJ a moderátor na váš velký den.Více zasílám do IP a více informací naleznete na mých www stránkách. Přeji hezký zbytek dne a těším se na případnou spolupráci. S pozdravem Miler
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, posílám IP nabídku :-) S pozdravem Dj Libor Kralovič
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý podvečer, jsem sice z Ostravy,ale jezdím po celé čr.Posílám nabídku do interní pošty. Fajn večer Mácha
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, zaslána interní pošta. S pozdravem a přáním hezkého večera. Petra Balatá Tým Uni - DJ´s
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 15 let a reference více jak 300 svateb. Dále nabízím pro naše nevěsty možnost naší limuzíny. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, máme svého, profesionálního zvukaře a DJ, pokud byste měla zájem napište nebo zavolejte. Cena za DJ 4500,-+ doprava, pokud byste chtěli ozvučit obřad, pak je cena 3000,- + doprava. Pokud je zvukař a DJ v jedné osobě (což je ve Vašem případě), cena je 6000,-+ doprava. Doprava kalkulována z Berouna - 7,-Kč/km. Denisa
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, dovoluji si Vam zaslet tez svoji nabidku.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, zasílám nabídku do interní pošty. S pozdravem Ondřej Seidl.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Zasílám nějaké informace do zprávy... S přáním krásného dne moderátor a DJ Kouky :)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?