Jak rychle zhubnout do svatby?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj ženy. Mám docela velký problém. Po té zimě jsem stoupla na váhu a opravdu se mi roztočily panenky :( Nabrala jsem 7 kilo. Máme v červenci svatbu a já to potřebuju zhodit, protože mám už od října zamluvené nádherné šaty. Jestli to nezhodím, tak se do nich nenarvu :( Nemáte prosím někdo zaručený tip, jak za 3 měcíce zhodit 7 kilo??
Odpovědět
Profilova fotka
@zrzka_01 Nevím:-(
Odpovědět
Nežrat! :-D ne vážně, chce to prostě míň jíst a víc se hýbat I u mě by to chtělo...
Odpovědět
Profilova fotka
Uriznout si nohu...to stejne nebude pod satama videt. :-D
Odpovědět
Liposukce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@alouette Neřekla bych jíst míň, ale jíst jinak ;-) Jedinkrát jsem začala jíst míň, zákonitě jsem nabírala. A hubnutí do svatby se mi taky nevyplatilo. Natolik se mi změnila postava, že šaty, které jsem si koupila, zůstaly ve skříni a já měsíc před svatbou lítala po půjčovnách a sháněla jiné. Zhubla jsem, ale vybrané šaty jsem najednou nezavázala. Prostě se vše tak změnilo, že to vypadalo, že šaty vybíral nědko jiný a ne já!
Odpovědět
Je fakt, že já jsem ve svatební den zjistila, že jsem nějak zhubla ( nehubla jsem cíleně ) a holky mi musely zapošívat šaty i spodničku :-D
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 3 letech
Profilova fotka
Holky, kdybyste potřebovaly pomoct s hubnutím do šatů, rádi Vám v Brně a okolí pomůže. S námi zhubnete s rozumem, naučíme Vás jíst na celý život a postarat se, aby celá vaše nová rodina včetně budoucích vašich dětí jedla zdravě a s rozumem. Stačí se nám ozvat. !!!!!A prosím mějte rozum a nepouštějte se do žádných šílených diet, zhubnete jen na chvilku a pak se Vám to všechno vrátí a dvakrát tolik - na váze i na zdraví !!!!
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 11 měsících
Ahoj, za sebe můžu na konkrétně tohle hubnutí před svatbou doporučit "odvodnění". Sleduju Hanku Kynychovou, fitness trenérku a taky to doporučuje. Já jsem před svatbou splaskla 😄 3 kg za 3 dny a cítila jsem se super! S lepší koordinací strava+pohyb by to mělo jít ještě víc
Odpovědět
Vyzkoušejte www.ketofit.cz
Odpovědět
@meera_kuc Díky za tip! 3 kilča za tak krátkou dobu je prima výsledek, kolik jsi vážila?
Odpovědět
Článek se načítá
@h3dvika Ahoj, vážila jsem 66 kilo, dostala jsem se teda na 63 a šlo to (z mého pohledu) dost vidět. Hlavně ruce a vzhledem ke střihu šatů, které jsem měla, mi to udělalo velkou radost 😎
Odpovědět
@meera_kuc Tomu rozumím 😄 Každopádně super výsledek, to by mě před svatbou taky potěšilo. Asi budu muset vyzkoušet před příštím létem! 😎
Odpovědět
Já osobně držím, teď ketodietu taky kvůli šatům a je to fajn. PO pár dnech jsem si na nový jídelníček zvykla, jídla jsou dobrá ( a to jak ty v prášku, když si koupíš nějakou předpřipravenou tak i co si můžeš vařit). Chce to tak 2-3 měsíce aby to tělo vše shodilo, navyklo na nový režim a i se cítilo dobře ale první kila jdou dolu už po 1-2 týdnech což je hrozně pozitivní na psychiku a výdrž 🙂 je to ideální pro lidi co nemohou (at už ze zdravotních či časových důvodů) tolik cvičit. Jediné co je důležíté je, myslet na jídlo dopředu. Nezapomínat doma svačiny a podobně protože tim jak se nesmí sacharidy tak někde koupit rychlý oběd je dost náročné až občas nemožné 🙂 ale s tím se dá snadno vyrovnat 🙂
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@meera_kuc Dobrý den, můžu se prosím zeptat, co jste používala na odvodnění?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?