Jak jsem před svatbou zhubla 10 kg

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny, koukám, že téma "hubnutí" je pořád velice populární. Po tom co jsem se v "albu příprav" zmínila, že jsem před svatbou zhubla 10 kg má IP byla plná. Proto píši sem, jak jsem to dokzala. ;-) Hubnutí nebylo vůbec jednoduché, trápila jsem se, ale zhruba během 2 mesíců jsem těch 10 kg měla dole. Stačilo změnit jídelníček a přidat trochu pohybu. Já jsem vždy byla celkem štíhlá až do doby co jsem začala před 2,5 lety žít s manželem (tehdy ještě přítelem), začala jsem pěkně vyvářet, teplé pozdní večeře atd... a pěkně tloustnout. Každý jsme jiný, já zhubla asi takhle: ráno normální snídaně(což já nikdy nesnídala), během dne jogurt, ovoce, zelenina a od šesti už nic, dvakrát týdně aerobic. No a vyšlo to. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Redukční detoxikační program 1. den: Zahajte den šálkem horké vody se štávou z citronu + zázvor čerstvý(plátky 4) ihned po probuzení Snídaně: do hodiny po probuzení(cca 7 30-8 00h) 2ks celozrnného pečiva + 1 ks jablko + 100g hroznového vína Oběd:v polovině dne(cca12-13h) 1 miska celozrnných těstovin (70g za sucha) s 1 lžičkou oliv. oleje + bylinky,sojová omáčka Večeře(cca18-19h) Miska teplé zeleniny zapečená s balkánským sýrem (10 dkg) Během dne pijte vodu 1,5 - 2 l. Každý den vypít 4 šálky zeleného čaje – zázvor citron. Nepijeme alkohol,kávu!!! 2.den : Opět šálek horké vody s citronem + zázvor. Ke snídani teplý ovocný kompot jablka 1ks, hrušky1ks , švestky (miska) se lžičkou javorového sirupu nebo medu,posypat ořechy(vlašské+mandle po 5ks) K obědu velký salát s rajčaty,listovou zeleninou a s tofu (100g).Tofu naložit do sojové omáčky,salát zalít 1 lžičkou ol. oleje. Připravte si lehkou večeři v podobě salátu z teplé zeleniny, se zálivkou z olivového oleje, česneku, citronu a ovocného octa. Večeře je ideální kolem sedmé hodiny. Během dne pijte vodu 1,5 - 2 l. Každý den vypít 4 šálky zeleného čaje – zázvor citron. 3.den: Ráno šálek horké vody s citronem + zázvorem. Dnes držte přísně jednosložkovou dietu. Jezte jen jeden druh ovoce Vyberte si mezi hroznem nebo jablky. Max.množství ja 6ks velkého ovoce Jezte malé množství po čas celého dne. Během dne pijte vodu 1,5 - 2 l. Každý den vypít 4 šálky zeleného čaje – zázvor citron. 4.den: Šálek s horkou vodou a citronovou štávou + zázvorem. Posnídejte salát z pařeného ovoce ( jablka ,hrušky, rozinky 10ks.+ořechy). K obědu nakrájené ovoce (miska) – meloun, jablko, hroznové víno, švestky. Večeře - dušená zelenina, k ní bylinky, koření a česnek bez soli, zálivka z oliv. oleje s citronovou štávou, česnekem a zázvorem. Máte-li hlad snězte porci hnědé rýže (60g). Během dne pijte vodu 1,5 - 2 l. Každý den vypít 4 šálky zeleného čaje – zázvor citron Bude-li hlad,máte na každý den SOS talířek-10ks rozinek,10ks vlaš.ořechů,10ks mandlí,neloupaných-)))
Odpovědět
Dobré "ráno", nejkrásnější, nejštíhlejší, nejmilejší dámy :-) @evka2011 Jů, to ňuňu to je celá maminka :-D @lamorgaine @kitinka76 Detoxikační náplasti? Co to je? Asi zaguglim.
Odpovědět
Profilova fotka
@moonie ahoj negůgli, stejně ti to nepomůže :-D
Odpovědět
@lamorgaine Náhodou, gugl to našel a vysvětlil, abys věděla :-p Ale asi bych měla strach je použít - přeci jen jsem navyklá dýchat zplodiny acelor mittalu, čímž získávám jakousi imunitu pro krizové smogové dny :-| Ta detoxikace je docela náročná, hm? Fyzicky i psychicky. Nebo se pletu?
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine Díky, už jsem si to vytiskla. Nejhorší bude nepít kafe :-(
Odpovědět
@lamorgaine A kolik zhubnes za ty 4 dny tak asi? Nebo jsi ˇ!jenom splaskla"?
Odpovědět
Profilova fotka
@moonie @kitinka76 už jsem to psala pupikovi, ale znovu teda :) Náročný to není, když člověk chce :). Tím, že se hodně pije, tak jsem ani neměla hlad, což bylo divný, protože jsem předtím jedla 1 denně-od rána do večera. A kafe jsem si dělala 10-14x denně a taky mi nechybělo a nechybí dodneška. Občas si udělám to caro, ale to mi nechutná, tak mě pak zase přejde chuť na dlouho :-D.
Odpovědět
Profilova fotka
@valerie27 nevím, jestli jsem za ty 4 dny zhubla, to jsem se nevážila, ale splaskla jsem dost. Spíš doporučuje přeměřit. A pak si dáme to odkyselení jo? A to budete zírat , jak zhubnete :)
Odpovědět
@kitinka76 Pro mě je taky těžké vzdát se kafíčka :-( Jsem hrozný závislák :-(
Odpovědět
@lamorgaine No wow, takze ja jsem pro...jdu do toho s vama ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@moonie já jsem taky byla fakt, měla jsem jich každý den v průměru těch 12 a tak chuť mě přešla. On to nahradí ten zelený čaj (kupuju si sypaný, ten je lepší) :)
Odpovědět
Profilova fotka
@valerie27 no tak pojď, akorát my jsme začly s pupikem dneska. Tak si dneska nakup a začni zítra :)
Odpovědět
Článek se načítá
@lamorgaine @valerie27 Já to také zkusím :-) Budu se snažit. Předpokládám, že ten zázvor má být zceděný(?) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no teda, to je docela masakr, a ta spousta ovoce... no držím vám palce! akorát to chce asi být doma, že, v závodce si 70 g celozrnných těstovin asi nedáš...
Odpovědět
@evka2011 No, to clovek nemuze chodit ve firme na obedy, to je fakt, ale kdyz zacnu zitra tak do pondeli, vynecham zatim dva obedy...at se telo necim nastartuje a pak uvidim....
Odpovědět
Profilova fotka
@evka2011 já si nosím oběd ve škarnétce. Ty blafy ze závodky už jsem fakt nemohla :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@moonie zázvor čerstvý, koupit ten kořen a dávat plátky, já dávám tak cca 1mm, jak se mi to povede ukrojit :) @evka2011 když to nestíhám, připravuju si to dopředu, takže i v práci se to dá, jen prostě připravit s sebou do mističek. ALE TY NA TO ZAPOMEŇ a dej si třeba zmrzku, za nás všechny :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@valerie27 přesně, to tělo potřebuje nastartovat a hlavně potřebuje nějakej šok, aby se probralo k činnosti :)
Odpovědět
Profilova fotka
@evka2011 dej si něco dobrého i za mě ;-)
Odpovědět
@kitinka76 @evka2011 a za me taky :-D A kdyz si tu das za kezdou neco, no potes koste :-D
Odpovědět
@mon_88017 Když já si řikám, že když je to krátkodobě a pak se to udržuje, tak bych to zvládla. A pořád lepší než bejt špekoun napořád :( Kámoška si takhle po ketodiet dietě drží váhu už přes rok a jí dost zdravě, i začala cvičit, ale přesně jak já se nejdřív sama nemohla dokopat.
Odpovědět
Profilova fotka
@kacka33 jestli to nebude tím, že jí zdravě a cvičí :), a proto si tu váhu drží. Jiná cesta bohužel není :) nebo zaplať pánbůh že není :)
Odpovědět
@lamorgaine ale řekla bych, že při těch 4 dnech by člověk neměl vykonávat nic fyzicky náročného, protože je tam dost málo bílkovin a všechno jsou to vesměs cukry... v případě cvičení je potřeba přidat kvalitní bílkoviny
Odpovědět
Profilova fotka
@valerie27 @kitinka76 no to vám teda děkuju, už teď vypadám, že jsem ve čtvrtém a ne ve druhém, a jídlo fakt nenávidím :-| my naštěstí závodku nemáme, chodím do města do biojídelny, mají i malé porce, tak se to dá
Odpovědět
Profilova fotka
@katka865 je to detox napsaný odborníkem, vzhledem k tomu, že to bylo na úvod před redukčním jídelníčkem a ještě přes víkend, tak se se cvičením se nepočítalo :)
Odpovědět
@lamorgaine osobně moc na ty detoxy nevěřím a každý odborník taky říká něco jiného, nic takového jsem nezkoušela a i tak se mi podařilo za půl roku zhubnout 12 kg, asi je to dost individuální a každý potřebuje něco trochu jiného, ale podle mě je důležitý hlavně nějaký řád a pravidelnost.
Odpovědět
Profilova fotka
@katka865 tak každý to má jinak. Mně jídelníček (i s detoxem) připravovala odbornice, která se tím zabývá přes 20 let, je to několikanásobná mistryně světa v aerobiku, tak se jí dá, dle mého, věřit. Navíc to není poradce STOBU, kde mi některé věci nesedí. Já jsem ještě v polovině ledna měla 80.5, teď mám 66, ale přikládám tu rychlost především tomu, že jsem byla zřejmě ještě po porodu hodně zavodněná. Jinak samozřejmě souhlasím, že je to individuální, každý člověk je jiný a každé tělo reaguje jinak :)
Odpovědět
Profilova fotka
@kitinka76 @valerie27 tak já jdu na prasátko na houbách s rýží ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@evka2011 hmmmm :-S musíš nám to psát? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@evka2011 já mám dnes zeleninové rizotko ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?