Jak jsem před svatbou zhubla 10 kg

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny, koukám, že téma "hubnutí" je pořád velice populární. Po tom co jsem se v "albu příprav" zmínila, že jsem před svatbou zhubla 10 kg má IP byla plná. Proto píši sem, jak jsem to dokzala. ;-) Hubnutí nebylo vůbec jednoduché, trápila jsem se, ale zhruba během 2 mesíců jsem těch 10 kg měla dole. Stačilo změnit jídelníček a přidat trochu pohybu. Já jsem vždy byla celkem štíhlá až do doby co jsem začala před 2,5 lety žít s manželem (tehdy ještě přítelem), začala jsem pěkně vyvářet, teplé pozdní večeře atd... a pěkně tloustnout. Každý jsme jiný, já zhubla asi takhle: ráno normální snídaně(což já nikdy nesnídala), během dne jogurt, ovoce, zelenina a od šesti už nic, dvakrát týdně aerobic. No a vyšlo to. :-)
Odpovědět
@evka2011 to zase bude v álejích nablito! :-D
Odpovědět
@moonie Kdy se chystate na prcka? Jsem videla ze uz to mas za par, teda 33 paru ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zítra ráno jdu na první kontrolu, tak držte palce ať je všechno v pořádku, ať nezjistím, že mi je tak blbě úplně zbytečně ;-)
Odpovědět
@evka2011 NEBOOOJ, to bude vsechno OK ;-) Budeme se tesit na info :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova hlavně nesmím vrhnout z lávky na čtyřproudovou výpadovku z města...;-)
Odpovědět
@evka2011 :-D :-D nooo to by od tebe bylo ohleduplnné, kdybys to tam vydržela! :-D
Odpovědět
@valerie27 No já bych na to hupsla hned a dokonce i ten můj mě nedávno překvapil, když řekl, že se těší, až nám tu příští rok bude běhat prcek :-D Ale za trochu víc pár (15.7.) mi bude třicet, tak se docela bojím, jestli jsme to už neprošvihli :-|
Odpovědět
@evka2011 Budem držet palceeee!
Odpovědět
@moonie Prosimte, jakepak prosvihnuti, to je nejlepsi cas ;-) U nas by zase muj drahy chtel a hrozne ho namotivovala ta rekonstrukce, protoze jsem rekla ze dokud to nebude hotove tak nebude ani mimco a zacal se o to rekonstruovani nejak zajimat, cte chytre knizky, pripravuje se na to prakticky :-D
Odpovědět
@valerie27 Teda to je fajné :-) To bude super taťulda :-D
Odpovědět
@moonie Klapne vam to na poprve a jeste budes rodit skoro zaroven s @evka2011 :-D
Odpovědět
@valerie27 Beztak už hledá dřevo na kolíbku :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@moonie On bude super tatulda, to je mi uz ted jasne, horsi to bude se mnou jako s matkou :-D
Odpovědět
@valerie27 Tož to by bylo supeeeer. A ty první měsíce bychom se svěřovaly, kdo kdy kde a jak blil ... eee teda "vrhal" :-)
Odpovědět
@moonie Rady k nezaplaceni, co? :-D A byste se trumfovaly ktera vrhla vicekrat za den :-D
Odpovědět
@valerie27 Jo a která tam našla víc zeleniny :-D
Odpovědět
@moonie OOOOOOOOoooooooooooooooooooo, to je ale humage :-D Neboli humáč :-D
Odpovědět
@valerie27 Inu, uvidímě :-) Moje prababička měla prastrejdu ve 42 letech! Ale to už bylo její 4. (a poslední) dítě. A ten prastrejda je stejně starý jak můj tatík, a já mám stejně starou tetu (jeho dcera), jako jsem já. No mazec.
Odpovědět
@moonie To klapne, neboj se nic ;-) Budeme se tesit na zpravicku. Ale jak to bylo v tom vtipu: mila sestro, nevim jestli cekam holku nebo chlapce, tak ti nemuzu jeste rict, jestli budes teta nebo strejda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@moonie no co, to moje děcko bude mít neteř o 8 let starší :-) já jsem totiž už dvojnásobná babička, kdybyste nevěděly
Odpovědět
@evka2011 Fakt? Tak na babicku vypadas VYBORNE :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@valerie27 viď? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no nic, jdu na dobrodružnou výpravu, zítra poreferuju, kolikrát to bylo a co v tom bylo ;-)
Odpovědět
@evka2011 Nooo, to ale vidím :-D
Odpovědět
@evka2011 NO dobra tedy. Tak se opatruj, at prcek nezlobi a budeme se tesit na podrobnou zpravu ;-)
Odpovědět
@evka2011 Tak to jsi nekončadovnější babča, jakou jsem kdy viděla :-D A beztak ještě máš vlastní žuby :-)
Odpovědět
Nejmilejsi devcatka, taky se s vama pro dnesek loucim, ceka me cesta domu, budu si cist knizku : Pruvodce pro nesmele divky jak ziskat bajecne telo.... Ta nesmela divka, to jsem ja, kdybyste me v tom nepoznaly ;-) :-D
Odpovědět
@valerie27 Inu, uvidíme, jestli to jednou klapne... Když ne, tak si adoptujeme :-)
Odpovědět
@moonie Cernouska z Afriky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jsem strašně zvědavá, co si budeme psát navzájem do těch svatebních alb pod fotky :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?