Volný fotograf na 28.8.2018?

Profilova fotka
Sháníme svatebního fotografa na naši svatbu konanou 28.8.2018 v penzionu v okolí Prahy (zatím je horký favorit penzion Nový rybník u Dobříše). Představovala bych si cca 4 hodinové focení - chvíle před obřadem, obřad, nějaké skupinky, oběd. Ráda bych fotografa, který umí hezky zachytit atmosféru, udělá nám hezké momentky a nebude nás nutit do žádného strojového pózování. Děkuji moc za vaše nabídky :)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný. Nabídku posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, termín mám zatím volný a ráda vám budu k dispozici :) Mrkněte na můj web a dejte případně vědět ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den Moniko, koukněte a pokud moje fotky zaujmou, stačí dát signál a můžeme se domluvit. Myslím, že se snažím pracovat přesně jak jste popsala.... uvidíme :-). Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsme z Prahy, termín máme volný. Máme momentky, ale i párové fotky, vždy vše záleží na přání novomanželů. Přeji krásný den, Lenka
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím Vás, i já se připojuji s nabídkou. Termín mám volný a budu od vás kousíček. Ráda vám vaši svatbu nafotím, přesně tak jak si to přejete ;-) Pokud mi věnujete chvilku a kouknete se na můj profil zde na beremku či se kouknete na můj web, budu ráda. Třeba vás i moje práce zaujme. Pak už stačí jen napsat. ;-) Díky za váš čas, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím a posílám i svoje fotky. Pokud se budou líbit, dejte vědět a rád se domluvím na další spolupráci.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, jeee, Nový rybník jsme taky zvažovali, je to tam krásné a dobře tam vaří. Jinak bych Ti ráda poradila fotografa, který loni fotil naši svatbu, je to jansedivyfoto.cz. Má skvělý styl a dokázal zachytit nejhezčí momentky ze svatby.
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, mám ještě volno :-). Když mi napíšete mejl, můžeme se domluvit.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem z Prahy. Více informací naleznete na mém webu .^^
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Krásnou neděli přeji :) Budu moc ráda, pokud se podíváte na mou tvorbu - bydlím cca 2 kilometry od Nového Rybníku :) Krásný den, K.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda Vám nabídnu i své fotografické služby. Pokud by se Vám má práce líbila, neváhejte mě kontaktovat. Pěkný den, Michaela Kejdušová :)
Odpovědět
Profilova fotka
Milá nevěsto, rád zachytím okamžiky Vašeho svatebního dne. V případě zájmu pošlu cenovou nabídku. Hezké dny Jaroslav Jelínek
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, Váš termín máme volný. Kompletní portfolio a veškeré informace naleznete na našem webu. Pokud Vás zaujmeme, neváhejte nás kontaktovat.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?