Volný fotograf 10.10.2018,Lipník nad Bečvou

Profilova fotka
Dobrý den sháním fotografa který by nám nafotil svatbu. Jednalo by se pouze o obřad,společné foto a nějaké fotky pouze s partnerem. Děkuji za nabídky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda Vaši svatbu nafotografuji. Pro více informací a fotek navštivte můj web. Budu ráda, když se ozvete :) Krásný den, Skupieňová Katka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, věnujeme se jak FOTO tak VIDEO produkci. Po dohodě fotky do týdne, video do 2 týdnů. Možnost i expres foto malé ochutnávky do 24 hod. Pokud máte rádi pohodový přístup a možnost dořešit cenu individuálně na míru, pak určitě napište a třeba najdeme společnou cestu. Hezký den Tým AMAKA manželé Adamcovi
Odpovědět
Profilova fotka
Moc ráda příjedu :)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím Ivčo, pokud Vás zajali fotky, dejte vědět, budu rád za spolupráci.
Odpovědět
Profilova fotka
Zatím všem moc děkuji za nabídky s mužem všechny prostudujeme a ozveme se. Krásný den
Odpovědět
Dobrý den, možná píšu pozdě, ale mám to pár kilometrů a termín mám taky volný. Víc píšu do zpráv.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád Vám nafotím Vaši svatbu. Mám to kousek . Podívejte se na web a popřípadě mě kontaktujte. S pozdravem Pavel Zahálka
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@danielhojnik Ale než přijedete, nafotíte a odjedete, mohl byste začít tím, že si tady zaplatíte pro profil, pokud chcete nabízet své služby. ;-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?