Svatební fotograf na 24.6.2017 (Boskovice a okolí)

Dobrý den, můžete mi doporučit opravdu dobrého/osvědčeného (např. od přátel) fotografa a kameramana na náš svatební den? Děkuji:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Do Boskovic to nemám ani tak daleko. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí písnout. Budu se těšit Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem z Brna, takže do Boskovic kousek :) Termín mám volný a rád Vám jej nabídnu. Stačí mi napsat a určitě se domluvíme. Zatím přeji krásné svátky, Radim Spáčil
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, mohu Vám také nabídnout své služby, kdyby Vás zaujala moje práce. Více info si Vám dovolím zaslat do sz. Přeji hezký večer Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme zatím volný. Rádi přijedeme. Nabídku posíláme do SZ Reference zde nebo na FB. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
@venina27 Dobrý den, budu velmi rád, pokud se podíváte na mou tvorbu - odkaz na svatební webové stránky je hned pod vloženou fotografií. Pokud by Vás má tvorba zaujala, stačí se případně ozvat přes kontaktní formulář též na webu. Díky. Přeji pohodové vánoční svátky. honza
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, dovolím si nabídnout naše služby. Budeme rádi, když se kouknete na náš web kde se dovíte vše podstatné. V případě zájmu se nám určitě ozvěte.
Odpovědět
Profilova fotka
@venina27 Dobrý večer, termín mám volný, můžete navštívit web .-) Krásné svátky. Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám zatím volný. :) Na svatby jezdíme fotit ve dvou, takže máte zachycení všech okamžiků pojištěno. Z celodenního focení odevzdáváme cca 450–550 fotografií. Fotíme až 16 hodin (bez příplatku). Na naši práci, ceník a reference se můžete kouknout na webu.:)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi vám poskytneme naše služby. Mrkněte na naše stránky a v případě zájmu nás kontaktujte. Přejeme pěkný den, Mirka a Petr čočkovi
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?