Svatební fotograf/ka Uherské Hradiště 10. 10. 2020 (Ekofarma Sádky, Kunovice)

Dobrý den, sháníme svatebního fotografa/fotografku na tento termín z UH nebo blízkého okolí, délku focení bychom si představovali kolem 9h. Do zprávy mi prosím navrhněte ceník, děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, můžete kouknout na moje stránky a pokud by se Vám můj styl zamlouval, dejte vědět a nějakou cenu bychom vymysleli;)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný. Pokud Vás osloví moje ukázka, ráda Vám nafotím svatební den. Na webu naleznete veškeré informace včetně portfolia. S pozdravem, Marcela :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také se stavíme do fronty :) Všechny ukázky práce najdete na našem webu a facebooku :) Klidné zařizování
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a rád nafotím Vaši svatbu, pokud se Vám bude líbit moje ukázka. Veškeré informace naleznete na mém webu. S přáním hezkého dne Jindra Peka
Odpovědět
Profilova fotka
@danda94 Dobrý den, jsem ze Zlína a rád přijedu. Více posílám do Vaší soukromé pošty. Více informací najdete na webových stránkách pod tímto příspěvkem. Patrik Schöber
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš svatební termín mám volný. Pokud Vás má práce osloví, rád Vám budu k dispozici. Děkuji, hezký den S pozdravem Robin
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den milá nevěsto, kdyby Vás zaujala moje práce, moc rád Vám nabídnu svoje služby :) Přeji krásný zbytek dne S pozdravem Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný. Pokud vás má práce zaujme, ráda přijedu. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu. Přeji hezký den Markéta
Odpovědět
Dobrý den, termín mám volný, UH nedaleko, ceny myslím rozumné a když se Vám moje práce bude líbit, tak rád přijedu a Váš svatební den nafotím. Více informací zasílám do zpráv a přeji hezký den.
Odpovědět
Profilova fotka
@danca94 Dobrý den, já mám volno a moc ráda za Vámi přijedu! Více informací zasílám v soukromé zprávě :-) Pěkný den Gabriela
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám SZ :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád budu součástí Vašeho dne D a zachytím tak krásné a neopakovatelné okamžiky. Zde naleznete pár ukázek mé práce, pokud by Vás zaujala, budu rád za osobní setkání, kde se můžeme domluvit na podrobnostech. Seznámit se s mou prací můžete na mých webových stránkách. S pozdravem a velkou gratulací David Lidmila
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Zdravím, dovoluju si nabídnout služby svatebního fotografa. Svatby fotíme dva - já a manžel. Fotíme v rámci celé ČR. Ke svatebnímu focení nabízím párový předsvatební focení zdarma, je u nás taky možnost zapůjčení polaroidu zdarma a fotky dostanete již do 14 dnů od svatby. Veškerý informace, fotky, reference atd. najdete na mých stránkách :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rezervace pro letošní rok jsou v plném proudu Odkaz na mé webové stránky naleznete hned pod vloženou fotografií, budu rád za jejich shlédnutí. Pro podrobnosti ke svatebnímu focení mne prosím kontaktujte přes www stránky nebo tady v SZ. S pozdravem Honza Vodička
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc rád budu přitom:)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád Vám svatbu nafotím , jsem přímo z Uh.Hradiště. Vše podstatné včetně cenových balíčků najdete na mém webu. Podrobnosti Vám rád sdělím.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda Vaši svatbu nafotografuji. Není problém se na čemkoliv domluvit. Více informací a fotek naleznete na mém webu. Napsala jsem Vám i soukromou zprávu. Budu ráda, když se ozvete :) Krásný den, Katka Skupieňová
Odpovědět
Profilova fotka
@danca94 Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a nenápadně zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky, fotografie a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den svatební fotograf Martin Máslo - fotomaslo
Odpovědět
Profilova fotka
@danca94 Dobrý den, Poslal jsem Vám soukromou zprávu. Můžete se podívat na ukázku mé práce, vše máte ve zprávě a pokud se vám bude moje práce líbit bude mi ctí vám váš velký den nafotit. S pozdravem Michal Janda
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, váš termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Napíši vám i soukromou zprávičku. Prozatím se můžete klidně kouknout na web, na kterém najdete kompletní portfolio. Pokud vás má práce zaujme, tak stačí jen písnout. Budu se těšit Lukáš #fotkapronevestu
Odpovědět
Profilova fotka
@danca94 Dobrý den slečno, moc Vám i Vašemu nastávajícímu gratulujeme k připravované svatbě. Ve Vašem termínu máme prozatím volno. Posíláme Vám odkaz na naše stránky. Pokud Váš zaujme naše práce, moc rádi se s Vámi osobně poznáme a nafotíme Váš jedinečný den. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám ještě volný podívejte se na web a popřípadě mě komntaktujte S pozdravem Pavel Zahálka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám ještě volný. Informace včetně ceníku najdete na mých stránkách. Moje stanoviště je v Uh.Hradišti. :-) Jindřich Zetík
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?