Svatební fotograf 18.7. 2020 Praha, Beroun a okolí

Dobrý den, sháním svatebního fotografa na svatbu s termínem 18.7. 2020 z Prahy, Berouna nebo okolí. Jedná se o focení venkovní svatby v zahradě cca od 12-24 hod. Díky za případné tipy.
Odpovědět
@kaylla Dobrý den, Vámi zvolený termín mám aktuálně volný. Do zpráv si Vám dovoluji zaslat další informace. Děkuji, přeji krásné pondělí. S pozdravem, Nikola Jiráčková
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, gratulujeme k zasnoubení a přejeme vám ať máte svatbu přesně podle vašich představ. Dostanete od nás krásné dřevěné balení s tištěnými fotkami, dřevěný USB disk se všemi upravenými fotkami a videoslideshow z nejlepších fotek. Máme rádi přírodu a tak v ní také nejčastěji fotíme, určitě se ale podívejte na náš web, kde najdete naši nejnovější práci. Rádi vás poznáme na osobní schůzce a moc se těšíme vaši odpověď. Monika & Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také se postavíme do fronty :) Ukázky a balíčky najdete na našem webu. Klidné zařizování!
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, dovoluju si nabídnout služby svatebního fotografa. Svatby fotíme dva - já a manžel. Fotíme v rámci celé ČR. Ke svatebnímu focení nabízím párový předsvatební focení zdarma, je u nás taky možnost zapůjčení polaroidu zdarma a fotky dostanete již do 14 dnů od svatby. Veškerý informace, fotky, reference atd. najdete na mých stránkách :)
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, jsem z Prahy 5, čili do Berouna to mám, co by kamenem dohodil - cestovné neúčtuji. Termín volný, ráda se Vás ujmu ;) S pozdravem Veronika Tvrdá
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád budu k dispozici. Píšu soukromou zprávu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, píši Vám zprávu. Simona
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a rád vaši svatbu nafotím. Info na webu.
Odpovědět
Profilova fotka
hezky den,vas termin mame volny, budu moc rada,kdyz se podivate i k nam na webove stranky,kde naleznete veskere informace
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda Vaši svatbu nafotografuji. Není problém se na čemkoliv domluvit. Více informací a fotek naleznete na mém webu. Napsala jsem Vám i soukromou zprávu. Budu ráda, když se ozvete :) Krásný den, Katka Skupieňová
Odpovědět
Profilova fotka
@kaylla Dobrý den,koukněte na mé fotky a budou-li se líbit, rád přijedu. Více posílám do Vaší soukromé pošty. Více informací najdete na webových stránkách pod tímto příspěvkem. Patrik Schöber
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@kaylla Dobrý den, Píšu vám soukromou zprávu. S pozdravem Michal Janda
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný a rád přijedu zachytit Váš den. Více na mém webu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Praha a okolí emoticon Kdyby se Vám má práce líbila, rád budu k dispozici. Děkuji, hezký den Robin
Odpovědět
Profilova fotka
Moc ráda Vám svatbu vyfotím :)
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, váš termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Napíši vám i soukromou zprávičku. Prozatím se můžete klidně kouknout na web, na kterém najdete kompletní portfolio. Pokud vás má práce zaujme, tak stačí jen písnout. Budu se těšit Lukáš #fotkapronevestu
Odpovědět
Profilova fotka
@kaylla Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a nenápadně zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Fotografování venku mě moc baví, zvlášť když je to na zahradě nebo v sadu. Mrkněte na mé webové stránky, fotografie a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den svatební fotograf Martin Máslo - fotomaslo
Odpovědět
Profilova fotka
@kaylla Dobrý den slečno Kayllo, moc Vám i Vašemu nastávajícímu gratulujeme k připravované svatbě. Ve Vašem termínu máme prozatím volno. Posíláme Vám odkaz na naše stránky. Pokud Váš zaujme naše práce, moc rádi se s Vámi osobně poznáme a nafotíme Váš jedinečný den. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. Také jsem Vám zaslal zprávu. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nemáte to rozhodování jednoduché, mezi tolika nabídkami 😊 Koukněte kdyžtak i na můj účet a web, také mám tenhle termín volný 😊 Hezké přípravy a pohodovou svatbu, Lucie
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den a gratuluju! moc rád budu fotit Vaši svatbu. Informace o mně a mojí práci najdete zde na mém profilu a především na webu. Zároveň jsem si dovolil poslat Vám konkrétnější nabídku do interní pošty. Miluju celodenní focení, mám pak radost když můžu odevzdat kompletní příběh. Zdravím a ješte jednou gratuluju. Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Gratuluji k vašemu rozhodnutí. Vámi zvolený termín mám ještě volný a velmi rád vám udělám zachytím všechny neopakovatelné okamžiky vašeho velkého dne. Vše potřebné naleznete na mých stránkách popřípadě na mém fb profilu. Díky Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
:-) Dobrý den, 👋 Váš svatební den, budu ráda fotit třeba celý den.🌞🌙 Fotografů je nás mnoho, vyberte si pouze toho, jehož tvorba Vás víc chytí,🎣 když jím budu já, můžete mě míti.🎉 Podívejte se na stránky webové, Fotografky Martiny Plichtové.📸
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím a i já se přidávám k zástupu :) Termín mám volný a ráda nafotím Vaši svatbu, pokud se Vám moje práce zalíbí. Mrkněte na můj web, kde najdete všechny potřebné informace. Díky a přeji krásný večer Zuzka Č.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?