Svatební fotograf, 1.6.2019, Východní Čechy

Dobrý den, hledáme fotografa, který by dokázal nejlépe zachytit náš svatební den 1.6.2019. Budeme moc rádi za Vaše nabídky.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný a pokud vás má práce zaujme, ráda přijedu. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, ráda Vám aši svatbu zachytím:) Veškeré informace najdete na mém webu. Zdravím, Šárka
Odpovědět
Profilova fotka
@bonnerr Dobrý den, také mám prozatím volno. Mrkněte na moji práci a v případě zájmu se mi určitě ozvěte :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bonnerr Dobrý den. Váš termín mám zatím volný a mohu Vám svatbu nafotit, upravit fotky atd. Jsem z východních Čech, tak k Vám rád přijedu. V případě zájmu mě kontaktujte. Přeji Vám Hezký den. Zdeněk Morávek
Odpovědět
@bonnerr Dobrý den, Vámi vybraný termín mám v tuto chvíli volný a proto bych Vám ráda nabídla své služby. Do zprávy Vám zasílám další podrobnosti. Děkuji, přeji hezký den. S pozdravem, Nikola Jiráčková
Odpovědět
Profilova fotka
@bonnerr Hezký den, ráda nabídnu volný termín. Informace najdete na webu i na profilu
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního focení. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám prozatím k dispozici. Více ukázek mé práce je k vidění na mém profilu nebo webových stránkách.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem k dispozici, portfolio najdete na webu..Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám stále volný, tak pokud se vám budou líbit fotky, napište a můžeme se domluvit na podrobnostech. Více fotek ze svateb nebo i další informace naleznete na mých webových stránkách ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc Vám i Vašemu nastávajícímu gratulujeme k připravované svatbě. Ve Vašem termínu máme prozatím volno. Posíláme Vám odkaz na naše stránky. Pokud Váš zaujme naše práce, moc rádi se s Vámi osobně poznáme a nafotíme Váš jedinečný den. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí .................................................................... web: www.originalfoto.cz mail: info@originalfoto.cz ....................................................................
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, uvolnil se mi Váš termín 1.6.2019 kdyby Vás zaujala moje práce :) Přeji hezký zbytek dne S pozdravem Vratislav Jenšík
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím mé fotografické služby. Rád zdokumentuji Váš svatební den. S pozdravem FF
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý deň, budem veľmi rád, keď vás budem mocť sprevádzať vaším svadobným dňom a dokumentovať vaše jedinečné chvíle. Moje fotografické práce a ďalšie informácie nájdete na mojom profile. Cena za celodenné fotenie je 8 tis., kratšie fotenie po dohode. Prajem pekný deň. Tomáš
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?