Svatební fotograf, 1.5.2019, Háj ve Slezsku

Krásný den všem, není tady někdo z fotografů, kdo by měl 1.5.2019 čas a nafotil nám svatbu? (Ano, opravdu je to středa) :-) Ráda by jsem měla nekonvenční fotky, úplně nemám ráda fotit se klasicky po skupinkách. Chci emoce, hezky upravené fotky. Děkuji mnohokrát, Denisa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Háj mám kousek, takže ráda svatbu vyfotím a přijedu i ve středu ;-) Více informací zasílám v soukromé zprávě. Pěkný den Gabriela
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, kdyztak kouknete i ke me na stranky, treba se vam muj styl bude zamlouvat;) Hezky den
Odpovědět
Dobrý den, pokud se Vám budou moje fotky líbit, rád Vaši svatbu nafotím. Háj ve Slezsku nemám daleko a ceny myslím rozumné. Více informací zasílám do zpráv, hezký den přeji.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den @denisagrygarova, :-) středa je zajímavá, a proč ne, měla jsem i čtvrtek a na 1. máje je lásky čas. Mrkněte na stránky a na ukázku. Pokud se Vám bude moje tvorba líbit. Ráda Vám nafotím svatbu. V případě zájmu nebo nějakých informací, napiště, budu se těšit. S pozdravem, Marcela :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, beru to jako výzvu, určitě se podívejte ke mně na stránky :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Deniso, Váš svatební termín mám zatím volný. Pokud Vás má práce a styl osloví, mohu Vám být k dispozici. Více mých ukázek naleznete v mém portfoliu, či na webu. Hezký den, Robin
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrýden, váš termín mám volný. Mé portfolio najdete na webu. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního focení. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi vyfotíme :) Více informací posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda Vaši svatbu nafotografuji. Není problém se na čemkoliv domluvit. Více informací a fotek naleznete na mém webu. Napsala jsem Vám i soukromou zprávu. Budu ráda, když se ozvete :) Krásný den, Katka Skupieňová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já bych Vám rád nabídl své služby.:) Více informací na mém profilu, či webu.:) Márty
Odpovědět
Profilova fotka
@denisagrygarova Dobrý den Deniso, zachytit emoce není snadné a je nutné říct, že emoce se dají zachytit pouze tam, kde lidé své emoce opravdu i projeví. Budu rád, pokud byste se podívala na mojí tvorbu, třeba Vás mé fotky osloví. Přeji příjemné svatební přípravy a šťastnou ruku při výběru fotografa. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@denisagrygarova Milá nevěsto, rád Vám budu k dispozici a zachytím okamžiky svatebního dne. Jarda Jelínek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den termín mám volný a rád svatbu nafotím. Veškeré informace o mě naleznete na webu. Martin Hnátek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný. V Háji ve Slezsku (jestli myslíte mlýn U vodníka Slámy) jsem už fotila :-) Posílám pár fotek na ukázku, ceník a informace mám na webu :-) hezký den, Mariana Ryšavá
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím mé fotografické služby. Rád zdokumentuji Váš svatební den. Více informací pošlu do SZ. S pozdravem FF
Odpovědět
Profilova fotka
@denisagrygarova Deniso přeji hezký den, váš termín mám zatím volný, přikládám ceník a níže je i odkaz na web pod příspěvkem :) Zdravím, Pavla
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, středa je ten nejlepší čas na svatbu! váš termín mám stále volný, tak pokud se vám budou líbit fotky, napište a můžeme se domluvit na podrobnostech. Více fotek ze svateb nebo i další informace naleznete na mých webových stránkách. Případně mě neváhejte kontaktovat. Budu se na vás těšit. Patrik
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín 1.5. mám zatím volný a mé portfolio najdete na webu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, gratulujeme k zasnoubení a přejeme vám ať máte svatbu přesně podle vašich představ. My svatby fotíme ve dvou a jezdíme zdarma po celé ČR. Dostanete od nás krásné dřevěné balení s tištěnými fotkami, dřevěný USB disk se všemi upravenými fotkami a videoslideshow z nejlepších fotek. Máme rádi přírodu a tak v ní také nejčastěji fotíme, určitě se ale podívejte na náš web, kde najdete naši nejnovější práci. Rádi vás poznáme na osobní schůzce a moc se těšíme vaši odpověď. Monika & Tomáš
Odpovědět
Moc ráda! :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den a gratuluju! moc rád budu fotit Vaši svatbu. Informace o mně a mojí práci najdete zde na mém profilu a především na webu. Miluju celodenní focení, mám pak radost když můžu odevzdat kompletní příběh. Zdravím a ješte jednou gratuluju. Tomáš
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?