Svatba 15.6.2018, Praha

Dobrý den, sháníme fotografa/fotografku na naší svatbu, menší svatba, do 20 lidí, obřad, hostina, raut - vše na jednom místě. Představa cca od 10 - 18 (20) hod. , klasika přípravy, příjezd, obřad, hostina, focení atd... Dále v dubnu do 23.4. realizovat v Praze předsvatební focení. Budeme rádi za nabídky s ukázkami práce a cenou , jenž je též rozhodující, děkujeme.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme zatím volný. Jsme z Prahy. Rády Vám nafotíme ,jak předsvatební focení, tak i váš svatební den. Na webových stránkách najdete svatební balíčky+ ceník. Je tam i nabídka předsvatebního focení :-).Přeji krásný den. V případě zájmu mě prosím kontaktujte a vše domluvíme. Přeji krásný den, Lenka Smrčková
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den Jakube, rádi bychom Vaši svatbu nafotili a termín máme ještě volný. Vždy se snažíme svatbu mít jako celý příběh, který vás přesně vystihuje a budeme moc rádi, když se ozvete. :-) Těšíme se na vaši odpověď Monika & Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda nafotografuji Váš svatební den. Není problém se na čemkoliv domluvit. Pro více informací navštivte můj profil nebo web :) Budu ráda, když se ozvete. Krásný den, Skupieňová Kateřina
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den přeji, Termín Vaší svatby mám volný. Gratuluji k zasnoubení :-) Nabídku zasílám v soukromé zprávě. Pokud Vás má práce zaujme ozvěte se a domluvíme podrobnosti :-) Velice rád se stanu Vaším svatebním fotografem. S pozdravem a hezký den Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný. Nabídku posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím mé fotografické služby. Rád zdokumentuji Váš svatební den. Více informací pošlu do SZ. S pozdravem Filip Fojtík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, kdyby Vás zaujala moje práce, mám Váš svatební termín ještě volný :) Přeji hezký zbytek dne Vráťa Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem Vám k dispozici :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, připojuji ukázku práce s odkazem na více k vidění zde na profilu nebo na www uvedených níže. K ceně více ve zprávě. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré odpoledne, jsem z Prahy a rádu se Vás ujmu, když budete chtít. :-) Podrobnosti Vám posílám do soukromé zprávy. Srdečně Alice Hekrdlová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Jakube, Připojuji se svými službami :-) Termín i lokalita mně vyhovují. Více posílám do interní pošty.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, moc ráda bych Vám Váš den vyfotila, pokud by se Vám líbil můj styl, pak mi napište a můžeme se na všem domluvit :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, moc rádi bychom Vás osobně poznali a nafotili Váš jedinečný den. V uvedený termín máme zatím volno. Podívejte se na naše stránky (v odkaze pod fotkami) a pokud se Vám zalíbí naše fotky, na kterých dokumentujeme emoce, radost a neopakovatelné okamžiky, neváhejte a napište nám. Budeme se na Vás moc těšit. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. Také jsem Vám zaslal zprávu. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Profilova fotka
AZ-fotosluzby.eu mají ve Vámi požadovaný termín volno, proto můžete focení Vašeho nejkrásnějšího dne v životě svěřit právě do našich rukou! Focení je pro nás největším koníčkem, ale především radost. Proto Vám můžeme nabídnout nejen kvalitní služby, ale i profesionální přístup a snahu vytvořit nezapomenutelný svatební příběh. V nabídce máme několik cenových balíčků, mezi nimiž můžete vybírat. Pokud Vám žádný z nich nesedne, navolte si sama v balíčku Individual přesně takové služby, které budou v rámci Vašich přání i finančního rozpočtu. Vytvoříme ten nejkrásnější příběh!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám zatím také volný, všechny potřebné informace naleznete na mých stránkách ;-) budu se těšit na případné setkání! Gabriela Ksandrová
Odpovědět
Profilova fotka
hezky den,vas termin mame volny :) jelikoz mate malou svatbu stacil by vam jeden fotograf,pokud by se vam libila prezentace na nasich strankach,ozvete se a zaslu kalkulaci na jednoho fotografa.Hanka z HSphoto
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda bych vám nabídla volný termín. Ceny i ukázky mám jak na profilu, tak na webovkách.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, s radostí vám zdokumetuji Váš svatební den i s předsvatebními portréty ve městě. S pozdravem Petra Jansová svatební fotografka.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?