Sháníme fotografa/fotografku

Profilova fotka
Dobrý den, sháníme fotografa/fotografku na náš svatební den 16.7.2022. Přípravy začnou kolem 9h ráno v HK a na obřad, který je od 11h budeme přejíždět kousek od Hradce, k písákům Malá Čeperka (8km od HK). Zde se bude odehrávat vše = obřad, hostina, párty. Bude to tedy celodenní akce, ale neradi bychom platili 20.000,- a více 🙈Snad nejsem se svojí představou mimo realitu. Moc děkuji za nabídku! ♥️Krásný den, Mikešová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, gratuluji k vašemu rozhodnutí. Termín mám ještě volný a rád vám svatbu nafotím. Léto trávím kousek od Hradce, tak bych to k vám neměl daleko a do rozpočtu se určitě vejdete 🙂 Vše potřebné najdete na mých webových stránkách nebo na fb profilu Jakub Kruliš photography. Jestli hledáte pohodáře, se kterým se budete cítit příjemně, tak jsem ten pravý 🙂 Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
@barbora_mikesovacb Dobrý den, mohu nabídnout své služby, více informací najdete na mém webu.
Odpovědět
Profilova fotka
@barbora_mikesovacb Dobrý den, termín máme volný. Rádi vyfotíme 🙂 Více informací zasíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám stále volný, tak pokud se vám budou líbit fotky, napište a můžeme se domluvit na podrobnostech. Více fotek ze svateb nebo i další informace naleznete na mém webu nebo na instagramu. Případně mě neváhejte kontaktovat. Budu se na vás těšit. Patrik
Odpovědět
Profilova fotka
@barbora_mikesovacb Zdravím, Vaše datum svatby mám volné. Moc rád přijedu. Jak fotím a za jaké ceny najdete na webu nebo na instagramu a facebooku. Hodně zdaru v plánování 🙂 Patrik & Radka Schöberovi
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den Baru, gratuluji k zasnoubení a přeju už teď spoustu štěstí a svatbu přesně podle vašich představ 🙂 Datum mám stále volné - moc ráda Vám svatbu vyfotím. Písáky tam dobře znám, jezdíme tam v létě s rodinou občas na koupačku. Posílám vám informace do zprávy, stejně tak i ceník a odkazy na mé stránky. Krásný den, Terka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, V tomto termínu mám zatím také volno a vaší svatbu rád nafotím. Zaměřuji se hlavně na přirozené momentky a dokumentárnější zachycení svatby. Koukněte na můj web a kdyby se vám můj styl líbil, dejte vědět. Tomáš
Odpovědět
Přej Vám krásný a usměvavý den. 🙂 Velice rád se ujmu fotodokumentace dne, který by měl být pro Vás jednoznačně tím nejlepším... 🙂 Na ceně se určitě domluvíme tak, aby jste byli spokojení. Budu poctěn, když se ozvete. S úctou, Honza Schejbal
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný. Pokud vás mé fotky zaujmou, ráda přijedu. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, dovolím si nabídnout i své služby. Tento termín mám zatím volný. Pokud by vás a nastávajícího oslovil styl mé práce, domluvíme si nezávaznou schůzku, kde můžeme vše v klidu probrat. Všechny podstatné věci včetně ceníku naleznete na stránkách, které jsou zobrazeny zde pod tímto příspěvkem. V nabídce máme také výhodné balíčky foto + video a automatický fotokoutek s rychlým tiskem. Mám pro letošní rok výhodnější nabídku ve speciálním balíčku. Když se ozvete, napíšu vám podrobnosti. Mějte se hezky a možná brzy na viděnou. Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Barboro a gratuluji!, termín Vaší svatby mám volný a rád budu fotografovat Váš den. Informace a ukázky mé práce najdete zde na mém profilu a především na webu. Ať Vám všechno vychází! Tomáš
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?