Sháním fotografa na svatbu poblíž Jablunkova 17.9.2021

Profilova fotka
Prosím poradíte někoho dobrého, případně přímo vy fotografové a fotografky nabídněte. Děkuji😊
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a ráda Váš den nafotím. 🙂 V případě zájmu se můžete ozvat přes mé webové stránky.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám stále volný, tak pokud se vám budou líbit fotky, napište a můžeme se domluvit na podrobnostech. Více fotek ze svateb nebo i další informace naleznete na mém webu nebo na instagramu. Případně mě neváhejte kontaktovat. Budu se na vás těšit. Patrik
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud Vás osloví moje portfolio na webových stránkách, ráda nafotím Váš svatební den. S pozdravem, Marcela :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný, na mou práci můžete kouknout zde na webu. V případě zájmu zašlu ceník na mail. Mějte krásný den! Michaela
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím Eliško, Vaše datum svatby mám volné. Moc rád přijedu. Jak fotím a za jaké ceny najdete na webu nebo na www.instagram.com/okemfotografa Hodně zdaru v plánování :-) Patrik & Radka Schöberovi
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný a pokud vás mé fotky zaujmou, ráda přijedu. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, gratuluji k vašemu rozhodnutí. Termín mám ještě volný. Když vás zaujme můj styl focení, rád vám svatbu nafotím. Vše potřebné najdete na mých webových stránkách nebo na fb profilu Jakub Kruliš photography. Jestli hledáte pohodáře, se kterým se budete cítit příjemně, tak jsem ten pravý :) Mějte se pěkně Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, dovoluju si nabídnout služby svatebního fotografa. Fotím po celé ČR. Pokud jedu někam dál, účtuju jen polovinu cesty, aby náklady za dopravu nebyly tak vysoký. V ceně svatebního focení je předsvatební párový focení a zapůjčení polaroidu. Fotky ze svatby dostanete do 14 od svatby (fleška + vytištěný fotky). Veškerý informace, fotky, reference atd. najdete na mých stránkách 🙂
Odpovědět
Dobrý večer, termín mám volný a jestli se Vám budou líbit moje fotky, určitě se domluvíme. Více informací zasílám do zpráv a přeji hezký večer.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, za náš svatební vyhledávač bych doporučila OkaMžiky, Jana Ryšavého nebo Kateřinu Kittlerovou. Pokud byste měla zájem, tak bychom Vám rády doporučily náš svatební vyhledávač, přes který můžete zmiňované fotografy/kameramany rovněž kontaktovat. Najdete tam další dodavatele, kteří vykonávají svou práci ve Vašem okolí. Ať Vám vše vyjde! 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den 🙂 Moc ráda bych nabídla své služby svatebního fotografa 🙂 Koukněte na www.anezkaaubrechtova.com s třeba vám to padne do oka 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@eliska_vanova Dobrý den, vámi poptávaný termín mám stále volný. Rád nafotím i vaši svatbu. Navštivte webové stránky nebo mi napište zprávu.
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?