Poptávám fotografa/fotografku 10. 6. 2022 Česká Skalice

Hledám fotografa/ fotografku, na svatbu, která se bude konat 10. 6. 2022 v České Skalici. Velice děkuji za nabídky. K.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím vás, mně i mé ženě Radce bude ctí s vámi spolupracovat. Informace ke svatebnímu focení jsou v odkaze https://okemfotografa.cz/cenik/inform... Patrik a Radka Schöberovi - svatební fotografové
Odpovědět
Profilova fotka
@kachena14 Dobrý den, termín máme volný. Rádi vyfotografujeme. Více informací zasíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, nabízím svoje služby svatebního fotografa. Fotím po celé ČR. Fotky ze svatby dostanete do 14 od svatby (fleška + vytištěný fotky). Veškerý informace, fotky, reference atd. najdete na mých stránkách 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, píši zprávu, termín mám ještě volný a ráda dorazím, jsem rodilá náchoďačka. Ve Skalici a okolí jsem fotila již svateb několik. 😉 Mrkněte na mé galerie fotek, pokud vás osloví, ráda vám svatbu vyfotím. Terka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný. Pokud vás mé fotky zaujmou, ráda přijedu. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám zatím volný 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Kde to tam máte, můžu-li se zeptat
Odpovědět
Profilova fotka
@kachena14 Krásný den 🙂 Váš svatební termín mám volný. Pokud budete mít jakékoliv dotazy, tak se klidně ptejte. ❤️
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?