Jak a v jakym programu mám upravit fotky? Poradíte?

Profilova fotka
Poradíte jak hezky upravit fotky a hlavně v čem? Na fotoknihu je na happy foto programek , ale když chci 1 fotečku složenou z více fotek tak nevím kde to provést. díky za jakékoliv nápady.
Odpovědět
Profilova fotka
stáhni si nějaký photo shop či jiný editor fotografií a pak už to jde lehce ;-)
Odpovědět
Docela sikovny je na to photofiltre, ten je i cesky ;-)
Odpovědět
daska, ja pouzivam Irfanview, ten je celkom dobry, dokaze vela veciciek a staci mi....a je zadara :-D
Odpovědět
to photoFiltre taky. Ale neni spatny si poridit ACDSee, tam je PhotoEditor a navic v tom prohlizeci se daji fotky treba hromadne otacet nebo hromadne zmensovat ;-)
Odpovědět
mmmk co je to ACDSee? :-o
Odpovědět
To takovy soubor programu pro prohlizeni a upravovani fotek. Ale neni zadarmo. Soucasti je ten prohlizec, editor a takovy program na delani treba alb nebo prezentaci. Je to jakoby jeden balicek, programy jsou propojene. Uz to pouzivam strasne dlouho a je to rychle a pohodlne x-) Ted me napada jako program jeste Picasa, od google, je zadarmo.
Odpovědět
ja zas hladam programek kde by bol aj program ktory ti spravi z fotky akoby staru fotografiu.....je to tam taky?
Odpovědět
to dokaze ten photofiltre - das tam jen "zasla fotografie" a mas starou fotku ;-)
Odpovědět
a ten je zdarma? Idem to najst.....diky
Odpovědět
Najdes ho tu http://www.photofiltre.com/, ale ted se divam, ze je to jen 30-denni trial, ja ho mam jeste jako freeware. Asi se rozkriklo, ze je ten programek sikovny 8-( :-D
Odpovědět
ok diky.......
Odpovědět
zkus si ho zadat na stahuj.cz ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
dik, stahla som si to ale fakt je to trial......ale fotky super :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a co picassa. Tam se taky daji delat upravy a kolaze :-D
Odpovědět
můžeš zkusit gimp, ten je docela dobrý a zadarmo ;-)
Odpovědět
Jaajaa, picasu jsem uz zminovala. A Gimp neznam. Ale jeste k tematu - jsou suprove takove ty programky treba PhotoSketcher - udela z fotky obrazek jakoby nakresleny pastelkama.
Odpovědět
Profilova fotka
chaarleene, mohla by si mi poradit, jak muzu zmenit jazyk v Gimpu? Mam na mysli, jazyk vsech programu atd je danstina, tudiz i Gimp se nainstaloval v danstine. Potrebovala bych ho zmenit na anglictinu, pripadne na cestinu. Diky moc za radu.
Odpovědět
tak picasu som skusala - je to fajn hlavne tie kolaze su super, akurat je to trochu chaosne.....ale inak na Irfanview nedam dopustit :-D je to moj milacek :-D Nie, vazne, mam ho rada pac je izi pizi a fakt dobry :-) Este skusim ten Gimp
Odpovědět
makcza, odinstaluj si ho a naistaluj znovu z downloads.sk a tam je to v slovencine.......ja som si ho stahla ale pride mi tiez confusing, asi si na to treba zvyknut.....ale tiez su tam dobre vecicky 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
cuttysark: diky moc, ale ja jsem si v nastaveni pocitace provedla mensi zmenu, takze se mi to hodilo uz do anglictiny a i wind jazyk z danstiny na aj se nam trosku zmenil....ale vsechno dobre. Diky.
Odpovědět
ja nejak nechapem v kazdom programe su tie vrstvy/layers - nejak som nepobrala naco to sluzi :-(
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?