Jsi super fotograf a mas volno 28.6.2019 v Praze?

Dobry den, hledame super fotografa, ktery budou soucasti nasi svatby v Praze Pruhonicich. Budeme mit mezinarodni svatbu, takze chceme prevazne zahranicni hudbu. Jde nam prevazne o vecerni zabavu. Svatba bude jako celek zacinat okolo 15.00 obradem. Hudbu budeme potrebovat pravdepodbne cca od 17.00. Hry si budeme moderovat sami. Velice dekuji za vsechny tipy, Kristyna a Alex
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš svatební termín mám zatím ještě volný. Pokud Vás má práce osloví, ozvěte se. Hezký den, s pozdravem Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, Hudbu nezvládám, ale pokud hledáte fotografa, tak mi napište a můžeme se na všem domluvit :) Moc ráda Vám Váš den nafotím :)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, dovoluji si nabídnout služby svatebního fotografa. Svatby fotíme dva - já a manžel, nic nám tedy neunikne. Fotíme v rámci celé ČR. Ke svatebnímu focení nabízím párové focení zdarma, je u nás také možnost zapůjčení polaroidu zdarma a fotky dostanete již do 14 dnů od svatby. Veškeré informace, fotky, atd. najdete na mých stránkách :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný a mohu vám být jako fotografka k dispozici. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, rádi bychom Vaši svatbu nafotili a termín máme ještě volný. Vždy se snažíme svatbu mít jako celý příběh, který vás přesně vystihuje a budeme moc rádi, když se ozvete. :) Těšíme se na vaši odpověď Monika & Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, kdyby má tvorba zaujala, s radostí se o fotografování postarám :-). Srdečně zdraví Jakub Štěpán
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem přímo pražská a volno zatím mám ;) Tak mrkněte ke mě na profil a dejte případně vědět :) Mějte se krásně, Karolina
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám volno, ráda přijedu, mrkněte na web.. Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý deň, budem veľmi rád, keď si ma vyberiete za fotografa vášho svadobného dňa. Moje práce a ďalšie informácie nájdete na mojom profile. Prajem pekný deň. Tomas
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, máme rádi svatby a ještě raději je fotíme. Více v soukromé poště. Patrik a Radka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?