Hledáme fotografa - okolí Luhačovic / 22.5.2021 /

Dobrý den, hledáme svatebního fotografa z okolí Luhačovic (případně Zlína), který má volný termín 22.5.2021. Prosím i o ukázku fotografií a cenovou nabídku. Předem moc děkuju a přeju krásný den! 😊
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den :-) pokud Vás osloví moje ukázka i cenová nabídka na webových stránkách, ráda přijedu nafotit Váš svatební den. S pozdravem, Marcela
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, můžete mrknout k nám na stránky, třeba ....:) hlavně, ať vám všechno klapne!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, muzete kouknout i na moji praci. Vse potrebne lze nalezt na webu;) Hezky den
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám stále volný, tak pokud se vám budou líbit fotky, napište a můžeme se domluvit na podrobnostech. Více fotek ze svateb nebo i další informace naleznete na mých webových stránkách. Případně mě neváhejte kontaktovat. Budu se na vás těšit. Patrik
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný a pokud vás mé fotky zaujmou, ráda přijedu. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Super. Píši zprávu :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, písal som správu :)
Odpovědět
Dobrý den, termín mám volný, ceny myslím rozumné a k dispozici mám i fotobudku s přímým tiskem fotografií. Pokud se Vám moje fotky budou líbit, rád se s Vámi domluvím a Vaši svatbu nafotím. Více informací zasílám do zpráv a přeji hezký večer.
Odpovědět
Profilova fotka
@pehanule92 Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a nenápadně zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky, fotografie a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den fotograf Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Ráda dojedu, mám to kousek :-) . Do zprávy posílám ceník.
Odpovědět
Profilova fotka
@pehanule92 Dobrý den, Váš termín mám volný a rád bych Váš svatební den nafotil. Více informací a ceny zasílám do zprávy. Budu se těšit na případnou spolupráci. Přeji hezký den Erik
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, také mám volno. Na svých stránkách mám všechny podstatné informace :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Zdravím, dovoluju si nabídnout služby svatebního fotografa. Svatby fotíme dva - já a manžel. Fotíme v rámci celé ČR. V ceně svatebního focení je předsvatební párový focení a zapůjčení polaroidu. Fotky ze svatby dostanete do 14 od svatby (fleška + vytištěný fotky). Veškerý informace, fotky, reference atd. najdete na mých stránkách 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@pehanule92 Dobrý den slečno, moc Vám i Vašemu nastávajícímu gratulujeme k připravované svatbě. Ve Vašem termínu máme prozatím volno. Posíláme Vám odkaz na naše stránky. Jezdíme a fotografujeme s manželkou - získáte v nás tedy dva fotografy, což krásně rozšiřuje možnosti a úhly focení. Pokud Váš zaujme naše práce, moc rádi se s Vámi osobně poznáme a nafotíme Váš jedinečný den. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
Napišme si! :)
Odpovědět
Moc děkujeme za nabídky, všechny si je projdeme a případně Vás oslovíme. Krásný den! 😊
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda bych Vaši svatbu nafotila. Není problém se na čemkoliv domluvit. Více informací a fotek naleznete na mém webu. Napsala jsem Vám i soukromou zprávu. Budu ráda, když se ozvete :) Pěkný den, Katka Skupieňová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den 🙂 Ráda Vám Vaši svatbu nafotím. Pěkný den, Míša 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovoluji si reagovat na poptávku svatebního fotografa. Rádi nafotíme Vaši svatbu, protože focení milujeme, navíc můžeme přijet i s fotokoutkem. Vaše portrétové focení nevěsty a ženicha pro Vás bude zábavou. Podívejte se na naše svatební stránky , je tam vše uvedeno včetně ceníku. Focení svatby celý den za krásných 8000,-Kč, což je velice přijatelná cena, navíc včetně fotoknihy. S pozdravem Matěj Škraňka, AZ-fotoslužby
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?